Aluminiowe drzwi Kowalski: Sprawdź nowy produkt w ofercie firmy!

2022-01-24 6:19
Aluminiowe Drzwi Kowalski
Autor: mat. partnera Aluminiowe Drzwi Kowalski

19-lat na rynku i ponad 40 punktów sprzedaży! Firma Kowalski Okna zaprezentowała nowy produkt - aluminiowe drzwi, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo przy zachowaniu unikalnego designu. Sprawdź szczegóły!

Aluminiowe Drzwi Kowalski
Autor: mat. partnera Aluminiowe Drzwi Kowalski

Okna, bramy garażowe, rolety, a także drzwi! Firma Kowalski Okna ma 19-letnie doświadczenie w branży i potrafi spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na rynek właśnie trafił nowy produkt - aluminiowe drzwi Kowalski!

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. Mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, izolacyjność akustyczną oraz cieplną, a dodatkowe wyposażenie, takie jak przeszklenia czy pochwyty, pozwolą na stworzenie unikalnego i niepowtarzalnego designu.

Aluminiowe drzwi Kowalski

Drzwi Kowalski wyposażone są w zamki renomowanych producentów, które są w stanie zapewnić maksymalny poziom zabezpieczenia.

Dobrze ocieplony dom to gwarancja prawdziwego komfortu i oszczędności w ogrzewaniu. Dzięki specjalnemu wypełnieniu skrzydła pianą poliuretanową i wysokiej jakości profilom aluminiowym, współczynnik przenikalności ciepła drzwi aluminiowych Kowalski wynosi od Ud = 0,8 W/m2K . Wersja PREMIUM 90mm wyposażona jest w próg aluminiowy z przekładką termiczną, 3x regulowane zawiasy 3D w kolorze drzwi, grubość skrzydła wynosi 90mm.

Oprócz szerokiego zakresu wymiarów drzwi, istnieje również możliwość dostosowania wymiarów do własnych potrzeb. Gama PREMIUM oferuje niestandardowe rozmiary personalizowane do 1300 mm szerokości i 2500 mm wysokości.

Wpuść światło do swojego domu dzięki doświetlom bocznym lub górnym! W ten sposób uczynisz swoje wnętrze przyjaznym i ciepłym. Doświetla dostępne są w szerokim zakresie wymiarów, dzięki czemu bez problemu dopasujesz drzwi do wymiarów wejścia.

Niezawodne drzwi aluminiowe Kowalski to:

  • Przenikalność Termiczna
  • Bezpieczeństwo
  • Estetyka
  • Światło
  • Adaptacja.

Więcej informacji na temat tego produktu, uzyskasz kontaktując się z Ekspertem z jednego z 40 salonów Kowalski Okna lub na  stronie internetowej.

Aluminiowe Drzwi Kowalski
Autor: mat. partnera Aluminiowe Drzwi Kowalski

Kowalski Okna

Kowalski okna to wiodący dostawca stolarki okiennej i drzwiowej na terenie Podkarpacia, natomiast realizacje firmy znacznie wykraczają poza ten obszar. Obsługa klienta indywidualnego odbywa się poprzez sieć biur handlowych. Dzięki odbiorcom hurtowym możliwy jest eksport produktów oprócz terenu Polski również do Włoch, Niemiec, Francji, Słowacji, Ukrainy i Norwegii. 

Produkty Kowalski Okna są inspirowane przede wszystkim potrzebami klienta, jednocześnie dbając o najwyższą jakość, dzięki czemu możliwe jest zaspokojenie gustów najbardziej wymagających klientów. Wizją przyszłości firmy jest dalsza ekspansja na rynek województwa oraz kraju, a także eksport stolarki na obszary Europy.

Z firmą można skontaktować się osobiście, albo skorzystać z formularza. Wystarczy uzupełnić dane (imię, miejscowość, numer telefonu) oraz napisać krótką wiadomość. Specjaliści Kowalski Okna oddzwonią i pomogą wybrać najlepszą ofertę.

Kowalski Okna
Autor: mat. partnera Kowalski Okna

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE