Spotkali się pod sklepem, jeden z nich miał nóż. 29-latek w ciężkim stanie.

i

Autor: Shutterstock/SE

Szok!

Spotkali się pod sklepem, jeden z nich miał nóż. 29-latek w ciężkim stanie

2023-08-10 9:41

Do szokujących scen doszło pod sklepem w miejscowości Mokre (Podkarpackie). Finałem awantury miał być atak nożem! 29-latek trafił do szpitala w poważnym stanie, a 33-letni nożownik do aresztu. Grozi mu do 15 lat więzienia.

Atak nożem pod sklepem. Wstrząsający finał awantury

Do zdarzenia doszło w sobotę (5 sierpnia 2023) około godz. 21.00 w miejscowości Mokre. Policjanci ustalili, że mężczyźni przypadkowo spotkali się w rejonie lokalnego sklepu. Pomiędzy nimi doszło do awantury, podczas której starszy z nich kilkukrotnie ranił nożem młodszego.

- Na miejscu zdarzenia policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Mokrego. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu - przekazuje podkarpacka policja.

Raniony nożem 29-latek został przewieziony do dębickiego szpitala.

Zatrzymanemu 33-latkowi postawiono zarzuty, dotyczące spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 29-latka. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Dębicy zastosował wobec 33-latka trzy miesiące aresztu tymczasowego. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Raport Złotorowicza - Pułkownik Michniewicz
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?