Poczuj się luksusowo. W nowoczesnym rzeszowskim studio zadbają o Ciebie profesjonaliści

2021-01-20 6:00 Artykuł Sponsorowany
Poczuj się luksusowo. W nowoczesnym rzeszowskim studio zadbają o Ciebie profesjonaliści
Autor: materiały prasowe

Chcesz zrobić coś dla siebie i zadbać o swój wygląd? Co powiesz na wizytę w nowoczesnym studio, w którym zadbają o Ciebie z ogromną starannością? W "Wypisz Wymaluj" w Rzeszowie zaopiekują się Tobą profesjonaliści, którzy sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.

"Wypisz Wymaluj" to nowoczesne studio, gdzie profesjonaliści ze starannością dbają o każdego klienta. Studio powstało z inicjatywy Agaty i Kamili, które poznały się w jednej z ekskluzywnych perfumerii w pracy. Kamila pracowała jako Skin Care Expert dla koncernu Estee Lauder a Agata dla koncernu Lorea'l LUXE. To właśnie praca dla światowych potentatów w branży kosmetycznej sprawiła, że postanowiły stworzyć miejsce jakiego według nich brakowało w regionie - takiego, gdzie do klientek podchodzi się indywidualnie i sprawia, że czują się wyjątkowe. Tak powstało "Wypisz Wymaluj", które otwarto 11 grudnia 2019 roku.

"Wypisz Wymaluj". Tutaj zadbają o Ciebie profesjonaliści

Studio mieści się bezpośrednio przy ul. Sikorskiego i co ważne posiada własny parking. W środku nie zobaczysz banalnego wystroju, jakie często widywane są w salonach. Wnętrze, w jakim przebywamy ma ogromny wpływ na to jak się czujemy, dlatego tutaj panuje styl lekko industrialny, króluje naturalne drewno, welurowa, butelkowa zieleń oraz szarość. W "Wypisz Wymaluj" masz pewność, że zajmie się Tobą wykwalifikowany specjalista. Taki, który jest wyspecjalizowany w konkretnej dziedzinie i zajmuje się tylko nią, aby świadczona usługa była na najwyższym poziomie. Nie ma tutaj sytuacji, że jedna osoba najpierw wykonuje pedicure jednej klientce, a za chwile podchodzi do drugiej i wykonuje brwi.

Oto zespół "Wypisz Wymaluj":

  • Kasia, kosmetyczka - zajmuje się oprawą oka (henna, stylizacja rzęs) oraz depilacją, jest bardzo precyzyjna i delikatna. Klientki uwielbiają trwałość przedłużanych przez Kasię rzęs,
  • Julia - najmłodsza z naszego zespołu, jest z nami od początku, zajmuje się manicure i pedicure i rozkochuje klientki przez swoje poczucie humoru,
  • Patrycja, która obecnie przygotowuje się do roli mamy zajmuje się głownie wizażem,
  • Paulina - nasz niezawodny manager również zajmuje się makijażem oraz koordynacją recepcji oraz zamówień,
  • Dominika i Justyna to fryzjerki. Dominika specjalizuje się w koloryzacji a Justynka jest mistrzem strzyżenia oraz upięć. Obie są specjalistkami w zakresie pielęgnacji włosów,
  • Agata tworzy swoje autorskie pakiety: makijaż + lekkie upięcie/modelowanie oraz zajmuje się administracją i marketingiem,
  • Kamila - nasz główny kosmetolog oraz koordynator i szkoleniowiec naszego zespołu.

- Oprócz pracy z klientem, staramy się pracować z naszym zespołem. Przekazać im wiedzę i poziom obsługi, jaki my wyniosłyśmy z poprzedniej pracy. Dbamy o dziewczyny, aby pracowało się im dobrze - atmosfera w miejscu pracy jest zawsze wyczuwana przez klienta. To bardzo ważne, aby uśmiech na twarzach dziewczyn był naturalny a nie wymuszony. Napięta atmosfera wśród pracowników przekłada się na poziom usług oraz chęci do pracy. - mówią zgodnie właścicielki Agata i Kamila.

"Wypisz Wymaluj". Tu liczy się jakość!

"Wypisz Wymaluj" to studio wyjątkowe, stawiające na zadowolenie klienta. To miejsce, które czerpie wzorce od wielkich koncernów, ale nie jest kolejną sieciówką. Tutaj nad zadowoleniem klientek czuwa cały zespół, który wciąż się doskonali. 

Agata Pyra, jedna z założycielek "Wypisz Wymaluj" zaznacza, że celem studia nie jest jedynie sprawienie, żeby włosy klientki jednorazowo wyglądały dobrze. Kluczowa jest jakość włosów, dlatego studio nie wykonuje ekstremalnych zabiegów koloryzacyjnych, które uszkadzają włosy. Dodatkowo każda klientka może liczyć na to, że profesjonaliści dobiorą dla niej pielęgnację do domu.

- Wychodzimy z założenia, że nie ma marki idealnej. Ale dobre marki mają w swojej ofercie idealne produkty. I my te produkty wyszukujemy. Zanim wprowadzimy do oferty, testujemy je na sobie (czasami nawet na rodzinie...), analizujemy składy i dopiero jak jesteśmy już pewne wprowadzamy go dla klientów. Przed otwarciem sprawdziłyśmy ogrom marek fryzjerskich w końcu zdecydowałyśmy się na pracę na dwóch markach wiodących: Estel Professional (marka Rosyjska) oraz Milk Shake (włoska marka). Daje nam to ogrom możliwości, indywidualne podejście do każdego klienta i dopasowanie produktów. Dodatkowo pracujemy na marce Amazon Keratin i Framesi - tutaj postawiłyśmy na zabiegi keratynowe oraz rekonstrukcję włosów. Nie ukrywamy, że ciągle chcemy się rozwijać: nadal testujemy nowości. Może to zabrzmi okrutnie, ale w dzisiejszych czasach zastój i spoczywanie na laurach to wyrok śmierci dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich. - tłumaczy Agata Pyra.

Wypisz Wymaluj. Galeria zdjęć
Autor: materiały prasowe

Kosmetologia, to jak zaznaczają same właścicielki, ich oczko w głowie. Tutaj również planują ciągły rozwój.

- Jestem absolwentką kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie od 2014 roku. Zdobyłam ogromne doświadczenie pracując dla światowej sławy koncernu kosmetycznego Estee Lauder, gdzie byłam Ekspertem III - Najwyższego stopnia ekskluzywnej marki La Mer. Moim zadaniem było wykonywanie indywidualnych zabiegów pielęgnacyjnych na luksusowych eventach oraz dobieranie i dbanie o pielęgnację najbardziej wymagających klientek. Obecnie zajmuje się Kosmetologią Holistyczną, która oparta jest na indywidualnym podejściu do każdego mojego pacjenta, tak by osiągnąć najbardziej efektywny i długotrwały sukces na skórze każdego z Nas. Niezbędnym narzędziem mojej pracy jest konsultacja, w czasie której interpretuje wyniki badań, tworzę odpowiednie zalecenia dietetyczne bądź suplementacyjne. Tworzę plany zabiegowe oraz pielęgnacyjne szyte na miarę i prowadzę klienta przez cały świat kosmetologii. - Kamila Piątek, druga współzałożycielka "Wypisz Wymaluj".

Wypisz Wymaluj. Galeria zdjęć
Autor: materiały prasowe

Studio nie spoczywa na laurach

Właścicielki zapytane o plany na przyszłość długo się nie zastanawiają. Wymieniają utrzymanie zespołu oraz bardzo wysokiego poziomu obsługi, mocnego rozwinięcia działu kosmetologii oraz wprowadzanie kolejnych marek kosmetycznych i fryzjerskich. Agacie marzy się wprowadzenie marki Balmain w dział fryzjerstwa, ale to już znacznie wyższy poziom finansowy... Kamila marzy o stworzeniu działu szkoleń z zakresu kosmetologii, obsługi klienta, sprzedaży i fryzjerstwa.

- Mimo tego, że rok 2020 nie był dla nas łaskawy - ciągle staramy utrzymać się wysoki poziom usług i zachować standardy, które od początku nam przyświecały. Po 3 miesiącach po otwarciu musiałyśmy - jak inne Studia i Salony - zamknąć działalność było bardzo ciężko. Jednak dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości stworzyłyśmy sześć pełnych etatów, piękne Studio i miejsce, w którym nie tylko można skorzystać z dużego wachlarza usług, zakupić najlepsze, sprawdzone kosmetyki ale odpocząć i znaleźć przyjazną atmosferę. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogły legalnie poczęstować Was pyszną kawą i herbatą, jak to było na samym początku... - mówią.

"Wypisz Wymaluj". Gdzie znajdę studio?

Studio "Wypisz Wymaluj" mieści się w Rzeszowie, al. Sikorskiego 414, 35-304 Rzeszów, tel. 539 617 112. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową wypiszwymaluj.rzeszow.pl

Artykuł Sponsorowany