ESKA Summer City - gokarty i dobre jedzenie! Gdzie nas spotkacie?

2019-07-18 16:40 Bartosz Leja
ESKA Summer City 2019 - odwiedzimy tor kartingowy RESKART i restaurację La Famiglia
Autor: Facebook.com / RESKART ESKA Summer City 2019 - odwiedzimy tor kartingowy RESKART i restaurację La Famiglia

Przed nami kolejne wydarzenia z udziałem rzeszowskiego patrolu ESKA Summer City! Wraz z naszą ekipą pościgacie się gokartami, a także miło spędzicie czas w restauracji.

Już w najbliższy piątek, 19 lipca, po godzinie 13.00 ekipa Radia ESKA pojawi się na torze kartingowym RESKART na ulicy Hoffmanowej w Rzeszowie. Będziemy tam rozdawać eskowe gadżety naszej letniej akcji, a także oczywiście spróbujemy swoich sił za kierownicą. Macie ochotę pościgać się z ekipą ESKI? Musicie tam być! Dodajmy, że okazja do pokierowania gokartem na torze RESKART istnieje praktycznie przez cały tydzień, od godz. 12.00 do 22.00.

Kolejna okazja do spotkania ekipy ESKA Summer City nadejdzie już we wtorek, 23 lipca. O godzinie 14.00 odwiedzimy restaurację La Famiglia na ulicy Krzyżanowskiego, gdzie zaskoczymy dzieci spędzające tam miło czas na półkolonii letniej. Będzie to z pewnością okazja do spróbowania doskonałej kuchni, a także przyglądnięciu się pracy kucharzy.

Kolejne szczegóły, a także relacje z naszych spotkań już niebawem na łamach naszego portalu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!