Gogołów. Druh Marcin zmarł po użądleniu osy.  „Wielka strata i wielki żal”

i

Autor: Beata Olejarka/Screen z Facebooka Gogołów. Druh Marcin zmarł po użądleniu osy. „Wielka strata i wielki żal”

Tragiczna śmierć

Gogołów. Druh Marcin zmarł po użądleniu osy. „Wielka strata i wielki żal”

2022-08-05 9:12

Marcin miał zaledwie 32 lata, żonę i dwójkę małych dzieci. Niósł pomoc jako strażak OSP Gogołów. Niestety, jego życie zostało zakończone w sposób tragiczny. Młody mężczyzna zmarł po użądleniu przez osę. Już po paru chwilach od użądlenia dostał wstrząsu anafilaktycznego. Pomimo wezwanej pomocy lekarskiej, nie udało się uratować mężczyzny. Dramatyczna śmierć młodego strażaka poruszyła internautów.

Przypomnijmy, w zagajniku leśnym w miejscowości Glinik Górny (powiat strzyżowski) Marcina, mieszkańca Gogołowa, ugryzła osa. 32-latek już po paru chwilach od użądlenia dostał wstrząsu anafilaktycznego. Mężczyzna, który był w chwili tragedii z Marcinem, próbował wezwać pomoc. Jednak na ratunek było za późno. 32-latek po upadku na ziemię już nie wstał, a lekarz stwierdził zgon.

Potwierdzam, że 27 lipca, po godzenie 16.00 zostaliśmy wezwani do lasu w miejscowości Glinik Górny przez starszego mężczyznę, który przebywał wraz z 32-latkiem. Jak wynikało z zawiadomienia młodszy mężczyzna, mieszkaniec powiatu strzyżowskiego został ugryziony przez owada i dostał wstrząsu anafilaktycznego, w wyniku którego zmarł. Na miejscu były prowadzone czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratora. Po oględzinach przez biegłego lekarza sądowego ciało przekazano rodzinie - informowała Katarzyna Kosturek ze strzyżowskiej policji w rozmowie z "Super Expressem".

Dalsza część artykułu poniżej galerii zdjęć: 

Zmarł po użądleniu przez osę. Fala komentarzy

Internauci są poruszeni tragiczną śmiercią młodego strażaka. W mediach społecznościowych pod naszym tekstem przekazują kondolencje:"Serdeczne kondolencje"; "Miesiąc temu zabiła mojego kolegę lat 24.", "Najszczersze wyrazy współczucia. Odszedł na wieczna służbę.", "Spoczywaj w pokoju Marcinie", "Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziny i Bliskich ??? Pokój Jego Duszy. Niech spoczywa w pokoju wiecznym. Amen", "Wielka strata i wielki żal. Z tego wynika, że trzeba unikać os."; "Serdeczne wyrazy współczucia, serce ściska", Współczuję, ja po użądleniu osy wylądowałam na SORze, kondolencje dla rodziny".

Gogołów. Druh Marcin zmarł po użądleniu osy.  „Wielka strata i wielki żal”

i

Autor: screen z Facebooka Gogołów. Druh Marcin zmarł po użądleniu osy. „Wielka strata i wielki żal”
Osy zabiły strażaka Marcina
Sonda
Czy boisz się śmierci?