Horoskop miłosny

Horoskop miłosny tygodniowy 29.09-5.10. Co przyniesie los? Horoskop na październik

2022-09-29 6:57

Co przyniesie los? Co czeka Cię w związku? Zobacz przyszłość zapisaną w gwiazdach! Sprawdź horoskop miłosny tygodniowy na dziś, jutro i kolejne dni – od 29 września do 5 października. Na co powinni uważać ci, którzy od lat są w związkach, a gdzie szukać miłości ci, którzy nie mają na stałe swojej drugiej połówki? Zobacz horoskop miłosny na początek października 2022.

Horoskop miłosny tygodniowy – od 29.09 do 5.10 znajdziesz w galerii powyżej. Kliknij zdjęcie i sprawdź, co czeka Cię w miłości. Co tydzień publikujemy horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb. Co jest Ci pisane? Co gwiazdy mówią o przyszłości Twojego ukochanego/ukochanej?

Horoskop miłosny na dziś, jutro i kolejne dni – 29.09-5.10.2022

Dla zodiakalnych Baranów jesień – choć niezbyt piękna – może okazać się łaskawa pod względem uczuć. Miłosne zawirowania mogą onieśmielać, ale też przynieść wiele dobrego. Z kolei Byki muszą stąpać ostrożnie po ścieżkach uczuć… Dla Raków los szykuje niesamowity czas. Wyobraź sobie spełnienie marzeń i pragnień – ich spełnienie i zrealizowanie jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Jak wygląda horoskop miłosny tygodniowy (od 29 września do 5 października) dla innych znaków zodiaku? W galerii powyżej – na samej górze artykułu – znajdziesz horoskop miłosny na przełom września i października 2022 roku dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.

Zodiakalne Panny targane wątpliwościami na temat związku i swojej drugiej połówki w końcu odnajdą spokój i pewność. Wagi też mogą odetchnąć z ulgą, bo po ostatnich zawirowaniach gwiazdy wróżą w końcu odrobinę stabilizacji. Z kolei Ryby muszą wykazać się cierpliwością – i w miłości i poza nią. Bez tego osoby spod tego znaku zodiaku mogą szybko pożałować swoich decyzji.

Sonda
Jak często sprawdzasz swój horoskop?
Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE