Kobieta chciała popełnić samobójstwo. Ranną 33-latkę znaleźli policjanci z KPP Sanok

2021-05-06 13:34
Kobieta chciała popełnić samobójstwo. Ranną 33-latkę znaleźli policjanci z KPP Sanok
Autor: SharonMcCutcheon /Pixabay.com Kobieta chciała popełnić samobójstwo. Ranną 33-latkę znaleźli policjanci z KPP Sanok / zdjęcie ilustracyjne

W środę dyżurny sanockiej  jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która chce targnąć się na swoje życie. Na miejsce natychmiast ruszył patrol policji. Gdy weszli do mieszkania zastali zranioną kobietę i udzielili jej pomocy. 33-latka trafiła pod opiekę lekarzy. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. - Dzięki szybkiej interwencji mundurowych nie doszło do tragedii. - informuje policja.

Pow. sanocki. policjanci uratowali 33-latkę

Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, wczoraj (środa, 5 maja 2021) po południu, dyżurny sanockiej  jednostki policji otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która chce targnąć się na swoje życie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze. Gdy weszli do mieszkania, zastali zranioną kobietę. Policjanci udzielili jej pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie ratunkowe. Oczekując na przyjazd karetki, monitorowali stan 33-letniej mieszkanki powiatu sanockiego. Dzięki szybkiej reakcji, kobieta trafiła pod właściwą opiekę. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zobacz też: Podkarpackie. Przerzucali ludzi za granicę. Straż graniczna zatrzymała 28 osób

- Nie lekceważmy żadnych sygnałów świadczących o tym, że ktoś nie radzi sobie z trudną sytuacją życiową, okazujmy wsparcie i pomoc w kryzysie. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123 oraz Młodzieżowy Telefon Zaufania pod nr 116 111. Pamiętajmy również, że w każdym powiecie funkcjonują instytucje, do których można zwrócić się o wsparcie w ciężkich chwilach. - apelują policjanci.

Samobójstwo 13-latki w Bykowcach. Takich sytuacji będzie jeszcze więcej?
ap
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE