Kompleksowe pokrycia dachowe. Profesjonalizm i doświadczenie dla Twojego domu

2021-04-26 8:25 Artykuł Sponsorowany
RR Dekarze [ZDJĘCIA]
Autor: materiały prasowe

Dach to niewątpliwie jedna z ważniejszych części domu. Jego kształt, jak i sposób pokrycia jest bardzo istotną sprawą. Mówi się, że postawą domu jest dobry fundament, ale niemniej ważnym elementem jest dobrze wykonane pokrycie dachowe. Jeśli wymieniamy dach lub chcemy pokryć nowowybudowany dom, warto wybrać firmę, która ma doświadczenie i do każdego klienta podchodzi indywidualnie. W Rzeszowie mieści się firma RR Dekarze, którą prowadzą profesjonaliści z ponad 20-letnim stażem.

RR Dekarze Robert Szałęga Rafał Włodarczyk s.c. to działalność założona przez prawdziwych pasjonatów branży blaszanych pokryć dachowych. Obaj mają ponad 20-letnie doświadczenie, co przekłada się na profesjonalizm we wszystkich etapach budowania, czy renowacji dachu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nieważne, czy planujesz w swoim domu prosty, dwuspadowy dach, czy skomplikowaną konstrukcję, składającą się z wielu elementów, oni dzięki swojemu doświadczeniu będą w stanie wykonać dla Ciebie dach Twoich marzeń.

RR Dekarze [ZDJĘCIA]
Autor: materiały prasowe

Firma oferuje kompleksową obsługę. W RR Dekarze możesz nie tylko kupić wszystkie potrzebne elementy do budowy dachu (firma prowadzi sprzedaż produktów renomowanych producentów pokryć dachowych wraz z akcesoriami), ale także zlecić usługę jego wykonania. Dodatkowo firma posiada w ofercie usługi takie, jak: montaż okien dachowych, rynien, podbitek czy obróbek blacharskich, malowanie i czyszczenie dachów, a także usługi zwyżką do 20 m. Produkty, jakie możesz kupić w RR Dekarze pochodzą od renomowanych producentów, takich jak: Ruukki, Budmat, Dachpol, czy Blachotrapez.

RR Dekarze [ZDJĘCIA]
Autor: materiały prasowe

Jeśli nie masz żadnej wiedzy, ani doświadczenia w zakresie budowy domu, nie martw się! Tutaj pomogą ci specjaliści. Oni profesjonalnie doradzą, a także szczegółowo omówią i zaplanują wraz z Tobą wszelkie szczegóły budowy, czy renowacji dachu, a także dostosują termin wykonania usługi do Twoich potrzeb. Twój dach nie tylko będzie wykonany w terminie, ale jeszcze dodatkowo otrzymasz na niego 2 lata gwarancji.

Ale to nie wszystko! RR Dekarze oferują pomiar i wycenę zupełnie gratis! Firma gwarantuje bardzo konkurencyjne ceny, zarówno materiałów, jak i wykonywanych usług.

RR Dekarze [ZDJĘCIA]
Autor: materiały prasowe

Gdzie znajdę RR Dekarze?

RR Dekarze Robert Szałęga Rafał Włodarczyk s.c. :

Wykonawstwo-usługi:Rzeszów, nr tel.: 604 484 694 Punkt handlowy:

Raniżów, ul. Grunwaldzka 44,

nr tel.: 725 995 154

Czytaj więcej na stronie internetowej: www.rrdekarze.pl

Artykuł Sponsorowany

RR Dekarze [ZDJĘCIA]
Autor: materiały prasowe
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE