Koszmar w środku lasu. Mężczyznę NAGLE poraził prąd, 54-latek nie żyje

2020-06-03 22:12
Koszmar w środku lasu. Mężczyznę NAGLE poraził prąd, 54-latek nie żyje
Autor: Pixabay

Tragiczny wypadek w miejscowości Wojkówka w powiecie krośnieńskim na Podkarpaciu. 54-letni mężczyzna, który wykonywał prace podłączeniowe na linii energetycznej, został nagle porażony przez prąd. Jego życia nie udało się uratować, pomimo długotrwałej reanimacji.

Do wypadku doszło we wtorek, 2 czerwca w lesie w miejscowości Wojkówka. Pracownik firmy energetycznej wykonywał prace przyłączeniowe na linii energetycznej w rejonie niezamieszkałej posesji. Około godziny 15 doszło do tragedii - mężczyzna został porażony przez prąd, znajdując się na wysokości około siedmiu metrów.

Drugi z pracowników powiadomił dyspozytora, by odłączył prąd na linii, na której dokonywali podłączenia, po czym wspólnie z właścicielem posesji ściągnęli nie dającego oznak życia mężczyznę - informuje w rozmowie z portalem terazkrosno.pl, Iwona Czerwonka-Rogoś z Prokuratury Rejonowej w Krośnie.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe, w tym śmigłowiec LPR. Niestety pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji, nie udało się przywrócić czynności życiowych u 54-latka. Na miejscu dokonano oględzin i zabezpieczono ślady. Trwa wyjaśnianie szczegółów tej tragedii.

Super Raport 3 VI (goście: Kosiniak-Kamysz, Kwaśniewski)
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE