Wędkarze

i

Autor: aranha/ Pixabay Zdjęcie ilustracyjne. 45-letni wędkarz wpadł do rzeki

Koszmarne zakończenie wędkowania. 45-latek wpadł do rzeki

Tragicznie zakończyło się wędkowanie dwóch mężczyzn w Straszęcinie w woj.podkarpackim. 45-letni mężczyzna pośliznął się i wpadł do rzeki Wisłoki. Kolega próbował podać mu wędkę, jednak mężczyzna zniknął pod wodą. Na brzeg wędkarza wyciągnęli strażacy. Mężczyzna trafił do szpitala.

Tragicznie zakończyło się wspólne wędkowanie dwóch mężczyzn. Jak informuje RMF24, do tego zdarzenia doszło sobotę, 4 czerwca około godziny 22. Mężczyźni w wieku 27 i 45 lat, łowili ryby w rzece Wisłoce, gdy wracali idąc brzegiem, 45-letni wędkarz pośliznął się i wpadł do wody. Pomóc wędkarzowi próbował kolega. Mężczyzna podał 45-latkowi wędkę, jednak ten nie zdołał jej chwycić i zniknął pod wodą.

Czytaj także: Nie żyje maleńkie dziecko porażone prądem. Ogromna tragedia w Piekarach Śląskich

Wezwani na miejsce strażacy wyciągnęli mężczyznę z wody i na brzegu reanimowali mężczyznę. 45-latek trafił do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.

Express Biedrzyckiej 03.06 (Włodzimierz Cimoszewicz, płk Andrzej Kruczyński, Krzysztof Kwiatkowski) Sedno Sprawy: Artur Soboń
Sonda
Lubisz wędkowanie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE