Mężczyzna się podpalił! Dramat pod Jasłem. Śmigłowiec LPR w akcji

i

Autor: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle Mężczyzna się podpalił! Dramat pod Jasłem. Śmigłowiec LPR w akcji

Samopodpalenie

Mężczyzna się podpalił! Dramat pod Jasłem. Śmigłowiec LPR w akcji

2023-05-31 20:19

Dramat pod Jasłem. Do samopodpalenia doszło w środę (31 maja 2023) w Lipnicy Dolnej. Na miejscu pracowali strażacy, którzy schłodzili poparzone ciało mężczyzny. Został również wezwany śmigłowiec LPR z Sanoka. Szczegóły poniżej.

Mężczyzna się podpalił! Dramat pod Jasłem

Do zdarzenia doszło w środę (31 maja 2023) po godz.15.00 w Lipnicy Dolnej koło Jasła. Podpalił się tam mężczyzna! Na miejscu pracowali strażacy, którzy schłodzili poparzone ciało mężczyzny i podali mu tlen. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka.

- 31 maja po godzinie 15.00 strażacy z JRG PSP w Jaśle zostali zadysponowani do Lipnicy Dolnej do palącego się mężczyzny. Strażacy schłodzili opalone ciało hydrożelami, podali tlen. Na miejsce zdarzenia został wezwany śmigłowiec LPR z Sanoka. Działania prowadziły jednostki OSP Lipnica Dolna, OSP Brzyska - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Czeluśnica. Groził, że się podpali

Jak wcześniej pisaliśmy, niedawno w Czeluśnicy (miejscowość pod Jasłem) doszło do podobnej sytuacji. Pijany 27-latek groził, że się podpali. Miał nadpalone spodnie - trafił do szpitala, jednak nie ze względu na obrażenia, a ze względu na obserwację psychiatryczną.

Wieliczka. Dwa razy napadł na ten sam sklep. Za 3. razem czekała na niego policja
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w Polsce?