Michał miał 16 lat, kiedy zaginął. Tajemnicze zniknięcie nastolatka sprzed 22 lat

i

Autor: podkarpacka policja Michał miał 16 lat, kiedy zaginął. Tajemnicze zniknięcie nastolatka sprzed 22 lat

Gdzie jest Michał?

Michał miał 16 lat, kiedy zaginął. Tajemnicze zniknięcie nastolatka sprzed 22 lat

2023-01-12 9:33

Gdzie jest Michał Karaś? Mieszkaniec miejscowości Bieliniec (Podkarpackie) zaginął w wieku 16 lat. To było 22 lata temu, a Michał wciąż się nie odnalazł, sprawa budzi sporo pytań i emocji. Rodzina Michała robi co może, by go odnaleźć.

22 lata temu zaginął wtedy 16-letni Michał. Dziś miałby już 38 lat. Niestety, wciąż nie wiadomo gdzie on jest, przepadł bez śladu. Portal nowiny24.pl przypomina historię zaginięcia Michała - to było w sobotę 19 sierpnia 2000 roku, a nastolatek wybrał się z kolegami na rowerach na dyskotekę do wsi Bieliny. Do domu już nigdy nie wrócił.

Rodzina szukała Michała na własną rękę, zgłoszono zaginięcie na policji. Bliscy nie wierzą, że chłopak mógł zwyczajnie uciec z domu.

- Wspólnie opiekowaliśmy się naszym sparaliżowanym tatą. Pomagał w gospodarstwie. Po śmierci mamy traktowałam go jak moje trzecie dziecko - wyznaje o 15 lat starsza siostra Bożena, cytowana przez portal nowiny24.pl - Michał na pewno nic nie planował. Wyszedł z domu tylko w koszulce.

Na dyskotece Michał miał bawić się z nieznajomą blondynką, a później wsiąść z nią do samochodu. Pojawiły się też spekulacje dotyczące tego, że mógł zostać siłą wciągnięty do auta.

Rodzina zaginionego wciąż ma nadzieję na odnalezienie go. Jeśli masz jakiekolwiek informacje, dotyczące Michała, skontaktuj się z KPP w Nisku lub zadzwoń na numer alarmowy 112.

OPERACJA STRUSIA TADZIA
Sonda
Czy znasz kogoś, kogo dziecko zostało porwane lub zaginęło?