Najpierw wyprzedziła ciągnik, a potem... groza! Cudem nikt nie zginął. Szokujące nagranie ze Stop Cham z Podkarpacia

i

Autor: Screen z filmu Najpierw wyprzedziła ciągnik, a potem... groza! Cudem nikt nie zginął. Szokujące nagranie ze Stop Cham z Podkarpacia

Groza na drodze

Najpierw wyprzedziła ciągnik, a potem... groza! Cudem nikt nie zginął. Szokujące nagranie ze Stop Cham z Podkarpacia

2022-12-08 7:36

Wideo, które zostało nagrane w miejscowości Czarna (powiat dębicki, województwo podkarpackie) sprawia, że włos jeży się na głowie. Widać na nim, jak kierowca seata wyprzedza na zakręcie ciągnik rolniczy, po czym bardzo szybko hamuje, bo chce skręcić. Ciągnik znalazł się na poboczu. Tylko dzięki reakcji traktorzysty nie doszło do tragedii.

Film został nagrany we wtorek, 6 grudnia 2022 w miejscowości Czarna w powiecie dębickim na Podkarpaciu. Na kanale Stop Cham pojawił się w środę, 7 grudnia 2022 z tytułem "Zajechanie i niemal wywrotka ciągnika rolniczego - kolizja #963 Wasze Filmy". Nagranie zdobyło już 129 091 odtworzeń.

- Pani z Seata wykonała przedziwny manewr, najpierw wyprzedzając traktor, a potem się zatrzymując bo postanowiła skręcać w lewo - czytamy podpis pod filmem.

Nagranie jest przerażające. Seat wyprzedza ciągnik rolniczy z przyczepą na zakręcie, w miejscu gdzie namalowana jest podwójna linia ciągła. To jednak nie wszystko. Tuż po manewrze wyprzedzania, kierowca seata ostro hamuje tuż przed ciągnikiem, ponieważ chce skręcić. Jakby tego było mało, na poboczu jest pieszy, któremu na szczęście udaje się uciec. Kierowca seata też ma szczęście, bo dzięki reakcji traktorzysty udało się uniknąć totalnej kraksy. Ciągnik wylądował jednak na poboczu, a cała sytuacja wyglądała przerażająco.

Internauci nie zostawiają suchej nitki na kierowcy seata.

"Mania wyprzedzania silniejsza od mózgu." ; "I to jest piękny przykład komu należy zatrzymywać uprawnienia."; "Kolizja kolizją , ale tamten gościu na poboczu wygrał drugie życie, jakby nie patrzeć" ;"I oczywiście Bogu ducha winna osoba prawie zginęła...".

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?

Rodzicu, wozisz dziecko samochodem?

Posłuchaj, czy na pewno robisz to BEZPIECZNIE!

Listen to "Jak dbać o bezpieczeństwo dziecka w aucie? DROGOWSKAZY" on Spreaker.