Nie żyje motocyklista. Tragiczny wypadek w Skołyszynie

2022-06-22 19:02
Nie żyje motocyklista. Tragiczny wypadek w Skołyszynie
Autor: podkarpacka policja Nie żyje motocyklista. Tragiczny wypadek w Skołyszynie

W środę (22.06.2022), w Skołyszynie (powiat jasielski, woj. podkarpackie), na DK28 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Niestety, motocyklista zginął na miejscu. Szczegóły poniżej.

Do dramatu doszło w miejscowości Skołyszyn w powiecie jasielskim, na trasie Gorlice-Jasło. W środę (22 czerwca 2022), po godzinie 18.20 doszło tam do czołowego zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Jak wynika z informacji przekazanych przez podkarpacką policję, motocyklista zginął na miejscu.

Zobacz też: Dziadek Zygmunt gwałcił 6-letnią wnuczkę?! Horror pod Lubaczowem

DK28 jest całkowicie zablokowana w miejscu wypadku.

- Zorganizowano objazdy dla samochodów osobowych przez miejscowość Lisów. Nie ma możliwości zorganizowania objazdów dla ciężarówek - informuje nas KWP Rzeszów.

Policjanci szacują, że utrudnienia potrwają około 1,5 godziny.

Zobacz również: Głowienka. Makabryczne odkrycie. Ciało mężczyzny wyłowiono z rzeki Lubatówka

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Express Biedrzyckiej 22.06 (Adam Bielan, prof. Ewa Marciniak, gen. Stanisław Koziej) Sedno Sprawy: Maciej Wąsik
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE