NIEZWYKŁY lot śmigłowca LPR w Nienadowej. JAK on to zrobił? Fantastyczne umiejętności pilota! [WIDEO]

2020-07-06 8:17 Agnieszka Przystaś
NIEZWYKŁY lot śmigłowca LPR w Nienadowej. JAK on to zrobił? Fantastyczne umiejętności pilota! [WIDEO]
Autor: Screen z filmu NIEZWYKŁY lot śmigłowca LPR w Nienadowej. JAK on to zrobił? Fantastyczne umiejętności pilota! [WIDEO]

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu zamieściła w mediach społecznościowych wideo z wezwania w miejscowości Nienadowa. Powodem wezwania ratowników był nagły obrzęk całej twarzy. Pilot śmigłowca LPR pokazał podczas tego zgłoszenia swoje fantastyczne umiejętności, zobaczcie!

Pogotowie zostało wezwane do mężczyzny z nagłym obrzękiem twarzy w Nienadowej. Na miejscu okazało się, że ze względu na trudne warunki powstałe po ostatnich ulewach, ostatni kilometr do pacjenta ratownicy musieli pokonać pieszo.

Dalsza część artykułu znajduje się pod wideo.

Najlepszy bokser wśród polskich modeli. Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Na miejscu okazało się że pacjent ma poważne problemy kardiologiczne , na dodatek nie reaguje na podawane leki. Konieczny był jak najszybszy transport do szpitala. Ze względu na odległość oraz wspomniane warunki terenowe zapadła decyzja o wezwaniu śmigłowca - Ratownika 10 z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku. - relacjonuje Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Udało się. Pomimo bardzo trudnych warunków, pilot śmigłowca wylądował na miejscu.

- Pomimo dużych niedogodności w miejscu lądowania Pilot Ratownika 10 wykazał się mistrzowskim kunsztem przyziemiając maszynę . Ostatecznie pacjent w ciągu kilku minut , drogą lotniczą , trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu. - czytamy

Zobacz wideo: