Pobicie 28-latka w Przemyślu. Policjanci szukają tego mężczyzny. Widziałeś go?

i

Autor: podkarpacka policja Pobicie 28-latka w Przemyślu. Policjanci szukają tego mężczyzny. Widziałeś go?

Widziałeś tego mężczyznę?

Pobicie 28-latka w Przemyślu. Policjanci szukają tego mężczyzny. Widziałeś go?

2022-10-13 7:19

Policjanci pod nadzorem prokuratury zajmują się sprawą pobicia 28-letniego mieszkańca Przemyśla. Teraz opublikowali wizerunek mężczyzny, który ich zdaniem ma związek ze sprawą. Szczegóły poniżej.

Pobicie 28-latka w Przemyślu. Policjanci szukają tego mężczyzny. Widziałeś go?

Do pobicia doszło 25 czerwca 2022 roku około godz.19 na ul. Sanockiej przy wejściu na kładkę w Przemyślu. W trakcie prowadzonego postępowania funkcjonariusze przeanalizowali zabezpieczony monitoring i ustalili, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek opublikowali. Nie udało się jak dotąd ustalić jego tożsamości, dlatego mundurowi wystosowali w tej sprawie apel:

- Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu przy ul. Bohaterów Getta 1 - apelują policjanci.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 47 823 33 10 (dyżurny komendy), 47 823 34 66 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Informację można przekazać także mailowo pisząc na adres: kmp.przemysl@rz.policja.gov.pl

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z przemyskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu.

Mały Saszka hipnotyzuje, Kapucynek Antoś kradnie buziaki. Czy te zwierzęta dołączyły już do Gangu Bociana Radzia?
Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?