Rozpoznajesz tę kobietę? Błąkała się po łąkach, nie wiadomo kim jest. Policja prosi o pomoc

2021-03-02 11:10 ap
Rozpoznajesz tę kobietę? Błąkała się po łąkach, nie wiadomo kim jest. Polcija prosi o pomoc
Autor: KPP Kolbuszowa Rozpoznajesz tę kobietę? Błąkała się po łąkach, nie wiadomo kim jest. Polcija prosi o pomoc

Kobieta błąkała się po łąkach w okolicy Kolbuszowej Dolnej. Około godz. 7.00 o tym fakcie mieszkaniec wsi zaalarmował policjantów. Niestety, kobieta nie miała przy sobie dokumentów, nie można też nawiązać z nią kontaktu. Kobieta trafiła do szpitala, nie wiadomo jednak kim jest. Rozpoznajesz ją? Policjanci ustalają jej tożsamość.

Dziś (wtorek, 2 marca) około godz. 7.00 mieszkaniec Kolbuszowej Dolnej powiadomił policjantów o błąkającej się po okolicznych łąkach kobiecie. Mężczyzna zaopiekował się kobietą i powiadomił policję. Niestety nie można nawiązać z nią kontaktu, nie miała przy sobie także żadnych dokumentów. Dlatego policjanci zdecydowali się opublikować wizerunek kobiety. Proszą o pomoc - może ktoś ją zna?

- Funkcjonariusze doprowadzili kobietę do budynku jednostki, gdzie trwają czynności w celu ustalenia jej tożsamości. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował ją do szpitala. - informują policjanci.

Kobieta jest szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy, siwe włosy. Ubrana jest w ciemne spodnie, ciemną kurtkę, czarne buty i czerwony sweter w białe wzorki. Jeśli rozpoznajesz kobietę ze zdjęcia, skontaktuj się z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej pod nr 47 822 13 10. Policjanci ustalają jej tożsamość.

Czytaj też: Horoskop na wtorek. Co spotka cię 2 marca? Sprawdź codzienny horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Udany przeszczep serca we Wrocławskim szpitalu
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE