Pijany 15-latek włamał się do sklepu, złapali go na gorącym uczynku! Zaskakujące, co chciał ukraść

2021-03-02 9:25 ap
Pijany 15-latek włamał się do sklepu, złapali go na gorącym uczynku! Zaskakujące, co chciał ukraść
Autor: KPP NISKO Pijany 15-latek włamał się do sklepu, złapali go na gorącym uczynku! Zaskakujące, co chciał ukraść

15-latek, który włamał sie do sklepu na terenie gm. Ulanów na Podkarpaciu został przyłapany na gorącym uczynku i do przyjazdu policji, zamknięty w sklepie. Jak się okazało chłopak był totalnie pijany, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Wydawać by się mogło, że do sklepu włamał się po kolejną porcję alkoholu, ale wcale nie o alkohol chodziło. W pudełku, w którym ukrył skradzione towary były petardy, papierosy i zapalniczki.

Do włamania doszło w czwartek 25 lutego, o godz. 21. Jak ustalili policjanci, to sąsiad właścicielki usłyszał odgłosy tłuczonego szkła, które dobiegały ze sklepu, poinformował ją o tym i razem z kobietą oraz jej synem, poszli na miejsce. Tam nakryli sprawcę na gorącym uczynku! Wspólnie założyli wyrwaną w oknie kratę, udaremniając włamywaczowi ucieczkę. Włamywaczem okazał się być 15-latek. Chłopak był pijany. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile w jego organizmie. Nastolatek zdążył już wynieść część skradzionego towaru. Ukrył je w krzakach za sklepem. W pudełku znajdowały się petardy, papierosy i zapalniczki.

Czytaj też: Co za AKCJA na autostradzie A4! Wspólnie zatrzymali samochód. Kierowca LEDWO stał na nogach

Jak informuje policja, 15-latek został zatrzymany i przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka. Za kradzież z włamaniem odpowie przed sądem rodzinnym.

Błotnisty parking na Ożarowskiej
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE