Co za AKCJA na autostradzie A4! Wspólnie zatrzymali samochód. Kierowca LEDWO stał na nogach

2021-03-02 8:33 ap
Co za AKCJA na autostradzie A4! Wspólnie zatrzymali samochód. Kierowca LEDWO stał na nogach
Autor: Screen z filmu Co za AKCJA na autostradzie A4! Wspólnie zatrzymali samochód. Kierowca LEDWO stał na nogach

Brawurowa akcja kierowców na autostradzie A4. Wspólnymi siłami zatrzymali kierowcę, który jechał wężykiem, co mogło wskazywać na jazdę pod wpływem alkoholu. Kierowcy zajechali mu drogę, wyciągnęli kluczyki. Na filmie widać, jak mężczyzna wychodzi z auta i... ledwo trzyma się na nogach. Filmik z zatrzymania mężczyzny opublikowano na kanale "STOP CHAM".

Autostrada A4. Kierowcy wspólnie zatrzymali auto jadące wężykiem

Do zatrzymania doszło w piątek 26 lutego na autostradzie A4 w okolicach Rzeszowa. Niepokój kierowców wzbudził mężczyzna kierujący fiatem. Styl jego jazdy wskazywał na to, że może on prowadzić auto pod wpływem alkoholu. Kierowcy wykazali się ogromna rozwagą, postanowili wspólnymi siłami zatrzymać fiata. Zablokowali drogę mężczyźnie. Na nagraniu widać moment, kiedy wysiada on z auta i... chwieje się na nogach.

Czytaj też: TYLE zarabia się w Rzeszowie. Są nowe dane. NIE UWIERZYSZ, ile wyniosła średnia pensja

Kierowcy zabrali mężczyźnie kluczyki, zadzwonili na policję. Wszystko to zarejestrowała kamera znajdująca się w samochodzie jednego z kierowców. Internauci na Youtubie biją brawo kierowcom, którzy zatrzymali samochód. "nawalony jak świnia! Jeden taki zabił moją koleżankę, gdy przechodziła na zielonym świetle na pasach idąc do pracy w poniedziałkowy poranek. Miałyśmy wtedy po 18 lat. Ja mam rodzinę, pracę, wnuki, a jej co roku chodzę palić świeczkę na grób.", " Dziękuję kierowcom co go zatrzymali. ", " Co tu dużo mówić brawo Panowie 👏 możliwe że uratowaliście parę ludzkich żyć! To się szanuje 🙂 ".

Zobaczcie wideo z zatrzymania kierowcy na autostradzie A4:

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE