Podkarpackie. Miał zakaz prowadzenia pojazdów wszystkich kategorii. Wymyślił piątą!

2021-08-20 16:15
Podkarpackie. Miał zakaz prowadzenia pojazdów wszystkich kategorii. Wymyślił piątą!
Autor: gagnonm1993/cc0/Pixabay.com W ręce policjantów z Podkarpacia wpadł mężczyzna, który miał zakaz prowadzenia pojazdów wszystkich kategorii (zdj. ilustracyjne)

W ręce policjantów z Podkarpacia wpadł mężczyzna, który miał zakaz prowadzenia pojazdów wszystkich kategorii. W 25-latek jechał ciężarówką iveco przez miejscowość Palikówka, gdy trafił na funkcjonariuszy z drogówki, którzy kontrolowali prędkość. Kierowca przekroczył ją o 33 km/h, ale zignorował wcześniejsze zakazy i nie zatrzymał się na polecenie mundurowych.

Podkarpackie. Miał zakaz prowadzenia pojazdów wszystkich kategorii. Wymyślił piątą!

Mieszkaniec Podkarpacia miał zakaz prowadzenia pojazdów wszystkich kategorii, ale nie chciał się do niego stosować. W czwartek ok. godz. 8, jadąc ciężarówką iveco przez miejscowość Palikówka, trafił na funkcjonariuszy drogówki, którzy zmierzyli, że mężczyzna przekroczył prędkość o 33 km/h. Ten nie miał się jednak zamiaru zatrzymywać na wezwanie mundurowych, tylko jeszcze przyspieszył i zaczął przed nimi uciekać, i to całą szerokością drogi. 25-latek zjechał po kilku kilometrach pościgu w drogę gruntową, gdzie został ostatecznie zatrzymany. Mieszkaniec powiatu łańcuckiego był trzeźwy, a po wykonaniu czynności został zwolniony do domu. Ciężarówka została przekazana wskazanej przez niego osobie, a mężczyzna odpowie teraz za przestępstwa w postaci niezatrzymania się do kontroli i złamania sądowego zakazu i wykroczenia: prowadzenie pojazdu bez uprawnień i niestosowanie się do ograniczenia prędkości.

Czytaj też: Waldemar Szulik zaginął. Gdzie jest 45-latek z gminy Bełżec?

Czytaj też: Miał ponad 6 promili alkoholu w organizmie! Wielka awantura na rzeszowskim osiedlu

Lot nad rondem w Nowej Soli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE