Przerażające sceny na placu zabaw. Senior z maczetą groził dzieciom

2021-07-22 11:32
Przerażające sceny na placu zabaw. Senior z maczetą groził dzieciom
Autor: podkarpacka policja / pixabay Przerażające sceny na placu zabaw. Senior z maczetą groził dzieciom

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Tarnobrzegu. 81-latek przyszedł na plac zabaw z maczetą, miał grozić dzieciom i jednej z matek. Mężczyzna zdecydował się na taki krok, ponieważ przeszkadzało mu, że chłopcy grali w piłkę i hałasowali. Było o krok od tragedii. 81-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań.

W poniedziałek, 19.07.2021 w Tarnobrzegu po godz. 18.00 policjanci zatrzymali 81-letniego mężczyznę, mieszkańca os. Serbinów w Tarnobrzegu. Dlaczego? Okazało się, że seniorowi przeszkadzał hałas i gra w piłkę Wziął maczetę i poszedł na plac zabaw. Okazuje się, że był trzeźwy. - Z ustaleń świadków wynikało, że senior przyszedł z maczetą na plac zabaw i wykrzykiwał groźby pod adresem chłopców, którzy grali w piłkę. Agresja seniora i trzymany w ręku przedmiot spowodowały, że dzieci przestały się bawić i wybiegły z placu zabaw. Jedna z matek, widząc całe zdarzenie o pomoc poprosiła policjantów. Wówczas 81-latek, zaczął do niej krzyczeć, machając w jej kierunku maczetą. Na całe szczęście w tym zdarzeniu, nikt nie poniósł obrażeń. Po całym zajściu mężczyzna schował maczetę do zaparkowanego auta. - informuje podkarpacka policja.

Czytaj też: Makabra w Moszczańcu. To co kosiarka zrobiła z Adamem, to istny koszmar. Zginął w okropny sposób [WIDEO, ZDJĘCIA]

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Przedstawiono mu dwa zarzuty. Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych, zakazu zbliżania się do placu zabaw i boiska przy ul. Matejki w Tarnobrzegu oraz zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Teraz o dalszym losie 81-latka zdecyduje sąd.

Raport z Anteny 22.07 godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE