Przy żonie bezlitośnie pobili go na śmierć? Zatrzymano pierwszych podejrzanych w sprawie zabicia Piotra N.

i

Autor: Pixabay Przy żonie bezlitośnie pobili go na śmierć? Zatrzymano pierwszych podejrzanych w sprawie zabicia Piotra N.

TRAGICZNY FINAŁ WIECZORU

Przy żonie bezlitośnie pobili go na śmierć? Zatrzymano pierwszych podejrzanych w sprawie zabicia Piotra N.

2023-11-28 13:10

W Sokołowie Małopolskim Piotr N. podczas wyjścia z żoną został śmiertelnie pobity. Już w klubie miało dojść do przepychanki z paroma osobami, która następnie przeniosła się na zewnątrz. Tam doszło do tragedii. Policja z Rzeszowa złapała podejrzanych o śmiertelne pobicie Piotra N. w Sokołowie Małopolskim.

Sokołów Małopolski. Wyszedł z żoną na kolację. Agresywni sprawcy pobili go na śmierć?

W Sokołowie Małopolskim, z soboty na niedzielę 25 i 26 listopada, doszło do pobicia Piotra N., który zmarł w drodze do szpitala. W dniu śmierci miał 43 lata. W sobotni wieczór Piotr miał zabrać swoją żonę na imprezę andrzejkową do jednego z klubów w Sokołowie Małopolskim. Według nieoficjalnych informacji podczas pobytu tam doszło do bójki z paroma mężczyznami, która następnie przeniosła się na zewnątrz. 

Poza klubem konflikt między stronami eskalował. Piotr N. uderzył głową o beton. Jak podał portal "Halo Rzeszów" świadkowie zdarzenia udzielili pierwszej pomocy uderzonemu Piotrowi, a na miejsce zostały wezwane służby. Po kilkunastu minutach nieprzytomny 43-latek był już w drodze do szpitala - było jednak za późno. Zmarł, zanim zdążył do niego dotrzeć.

Policjanci z Rzeszowa aresztowali podejrzanych o zabicie Piotra N.

Dochodzenie w sprawie śmiertelnego pobicia Piotra N. prowadzi Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie. Tamtejszym policjantom udało się zatrzymać podejrzanych. - Zatrzymaliśmy osoby, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem - podkom. Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Osobom, które odpowiadają za tę tragedię, grozi do 10 lat więzienia za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. 

Zima na Podkarpacie przyszła już w listopadzie

Quiz dla najbardziej inteligentnych. Mało kto poradzi sobie z tym wyzwaniem

Pytanie 1 z 15
Które z poniższych dzieł literackich napisał Fiodor Dostojewski?