Sędziszów Małopolski. Spowodował śmiertelny wypadek i uciekł! Teraz grozi mu surowa kara. Trafił do aresztu

i

Autor: mat. policji Sędziszów Małopolski. Spowodował śmiertelny wypadek i uciekł! Teraz grozi mu surowa kara. Trafił do aresztu

Sędziszów Małopolski. Spowodował śmiertelny wypadek i uciekł! Teraz grozi mu surowa kara. Trafił do aresztu

2022-03-30 9:05

Do wypadku doszło w Sędziszowie Małopolskim. 50-letniemu mieszkańcowi Sędziszowa Małopolskiego, grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Jest podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku, w którym zginął 64-latek. Dodatkowo, gdy mężczyzna potrącił 64-latka, uciekł z miejsca zdarzenia! Szczegóły poniżej.

Do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło 19 marca br., w Sędziszowie Małopolskim (Podkarpackie). Tego dnia po godz. 21.00, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na poboczu ul. Potokowej leży ciało mężczyzny.

- Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Ropczycach, zostały wykonane czynności procesowe. Ślady wskazywały, że mężczyzna w godzinach popołudniowo-wieczornych, mógł zostać potrącony przez samochód - informuje KPP Ropczyce.

Zobacz też: Rzeszowski sąd unieważnił uchwałę gminy Niebylec ws. "powstrzymania ideologii LGBT"

Zabezpieczono ślady, które poddano wnikliwej analizie. Policjanci wytypowali sprawcę i w sobotę zatrzymali 50-letniego mieszkańca Sędziszowa Małopolskiego. Zabezpieczono również jego pojazd marki Opel. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, usłyszał w tej sprawie zarzuty. Za spowodowanie śmiertelnego wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia. Na wniosek policji i prokuratury, Sąd Rejonowy w Ropczycach aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

Polecamy: Lotnisko w Jasionce k. Rzeszowa z letnimi nowościami! Wizz Air i LOT uruchamiają nowe połączenia

Policyjny nalot na mieszkanie i działkę w Toruniu. 52-latek skrywał "skarby"
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?