SIATKÓWKA: Prezentacja Asseco RESOVII we wtorek w Galerii Rzeszów! Poznajcie szczegóły

2019-10-21 20:41 Bartosz Leja
Prezentacja Asseco Resovii w minionym sezonie 2018/2019 w Galerii Rzeszów
Autor: Galeria Rzeszów / Asseco Resovia Prezentacja Asseco Resovii w minionym sezonie 2018/2019 w Galerii Rzeszów

22 października będzie bardzo ważnym dniem dla kibiców siatkówki w Rzeszowie. To właśnie w ten wtorek w Galerii Rzeszów odbędzie się prezentacja nowej drużyny Asseco Resovii na sezon 2019/2020.

To właśnie siatkarskie poczynania Asseco Resovii, czyli siedmiokrotnego mistrza Polski, wzbudzają co roku ogromne emocje kibiców. Mimo słabszych ostatnich trzech sezonów, podkarpaccy fani, jak i sami zawodnicy wierzą, że pod wodzą Piotra Gruszki uda im się powrócić do walki o najwyższe cele.

Pierwsze mecze siatkarskiej Plus Ligi w sezonie 2019/2020 odbędą się już w najbliższy weekend. Zanim to jednak nastąpi, we wtorek o godzinie 17.00 w Galerii Rzeszów rozpocznie się oficjalna prezentacja nowej drużyny dumy Podkarpacia.

Przypomnijmy, że jeszcze latem poznaliśmy zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie będą reprezentować biało-czerwone barwy Asseco Resovii. Wśród najbardziej zaufanych osób trenera Piotra Gruszki oraz prezesa klubu Krzysztofa Ignaczaka, znalazło się czternastu zawodników, w tym m.in. zawodnicy mający w swoim dorobku starty w reprezentanci Polski - powracający do Rzeszowa Zbigniew Bartman, Rafał Buszek, Damian Schulz, Grzegorz Kosok, czy Marcin Możdżonek. Właśnie oni zaprezentują się kibicom rzeszowskiego zespołu już we wtorkowy wieczór.

Prezentację drużyny poprzedzi koncert znanego piosenkarza popowego Mateusza Ziółko, natomiast gospodarzem wieczoru będzie popularny prezenter Polsatu Sport, siatkarski ekspert Jerzy Mielewski. Nie zabraknie także oczywiście włodarzy miasta Rzeszowa i przedstawicieli świata sportu. Wy też musicie tam być!

Na wszystkich, którzy przybędą do Galerii Rzeszów czekać będą również dodatkowe atrakcje, w tym pokazy street workout, a także konkursy, w których do wygrania będą pamiątkowe gadżety siatkarskie.

Warto dodać, że w ramach współpracy Asseco Resovii z Galerią Rzeszów, w planach na nowy sezon siatkarski jest udział siatkarzy w akcjach charytatywnych i świątecznych odbywających się w galerii.

Pierwsze ligowe starcie czeka zawodników ze stolicy Podkarpacia już w najbliższą niedzielę (27 października, godz. 14:45). Wtedy rzeszowianie zmierzą się na wyjeździe z ekipą GKS-u Katowice.

Chcecie przypomnieć sobie skład Asseco Resovii na sezon 2019/2020, który pojawił się jeszcze latem? Szczegóły znajdziecie TUTAJ >>>