nożownik

i

Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne Gruzin wyjął nóż i zaatakował dwie osoby! Nowe fakty w sprawie horroru w Gdańsku

Dramat

Tajemniczy atak nożownika. Ofiara jest w stanie ciężkim. Trwa policyjna obława

2023-06-14 21:13

W Stalowej Woli nożownik zaatakował innego mężczyznę i uciekł z miejsca zdarzenia. Jak podaje PAP powołując się na lokalne media, poszkodowany został raniony w klatkę piersiową i szyję. W stanie ciężkim trafił do szpitala. Sprawcą przestępstwa prawdopodobnie jest 18-latek. Prokuratura potwierdza, że doszło do dramatu, jednak nie zdradza szczegółowych okoliczności.

Atak nożownika w Stalowej Woli. Ofiara jest w ciężkim stanie, trwa policyjna obława

Dramat w Stalowej Woli! W środę, 14 czerwca nożownik zaatakował innego mężczyznę, raniąc go w szyję i klatkę piersiową. Jak podaje PAP powołując się na lokalne media, do zdarzenia doszło około godz. 17:30 w garażach za blokami przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki, a sprawcą jest prawdopodobnie 18-latek. Świadkami incydentu były dwie dziewczyny, które wezwały pomoc. Poszkodowany mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala. Tych informacji nie chciała komentować prokuratura, choć śledczy potwierdzają, że atak nożownika faktycznie miał miejsce. Nieznany pozostaje motyw ataku, ani ewentualne relacje które mogły łączyć napastnika z napadniętym mężczyzną. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, trwa policyjna obława.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Pijany kierowca BMW uciekając przed policją zabił rowerzystę