To ostatnie szeregówki na sprzedaż. Sprawdź!

2019-10-21 8:00 Artykuł sponsorowany
To ostatnie szeregówki na sprzedaż. Sprawdź!
Autor: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Domar Rzeszów Sp. z o.o./mat. promocyjny Do każdego domu przynależy garaż na 1 samochód w bryle budynku oraz miejsce postojowe przed budynkiem.

To już ostatni moment, aby kupić domy w zabudowie szeregowej na ul. Warneńczyka w Rzeszowie. Powstaje tam siedem atrakcyjnych szeregówek, które mają być gotowe w czwartym kwartale 2019 roku.

Inwestycja zlokalizowana jest na popularnym, ale jednocześnie spokojnym osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Okolica jest cicha i charakteryzuje się dużą ilością terenów zielonych. Zaletą inwestycji jest pełna infrastruktura. Trzysta metrów od domów znajduje się przystanek MPK, co daje doskonałe połączenie z centrum miasta. Natomiast 1,5 kilometra dalej znajduje się szkoła na Słocinie.

To ostatnie szeregówki na sprzedaż. Sprawdź!
Autor: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Domar Rzeszów Sp. z o.o./mat. promocyjny Szeregówki znajdują się w Rzeszowie w spokojnej dzielnicy, charakteryzującej się dużą ilością terenów zielonych, niedaleko od centrum miasta.

Dostępne na sprzedaż szeregówki mają po dwa balkony. Do każdego domu przynależy garaż w bryle budynku na jeden samochód oraz miejsce postojowe przed budynkiem. Na parterze znajdzie się wiatrołap, hol, toaleta, salon z aneksem kuchennym oraz garaż. Na poddaszu są: hol, trzy sypialnie, łazienka i garderoba.

Działamy na czas, zachowujemy wyznaczone terminy.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Domar Rzeszów Sp. z o.o.

Domy mają wszystkie media z sieci w tym kanalizację deszczową. Ogromną zaletą tej inwestycji jest również nowoczesny energooszczędny projekt budynku. W stanie deweloperskim domy będą wyposażone w rekuperator, czyli wymiennik ciepła.

To ostatnie szeregówki na sprzedaż. Sprawdź!
Autor: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Domar Rzeszów Sp. z o.o./mat. promocyjny To ostatnie szeregówki na sprzedaż. Sprawdź!

Planowane zakończenie inwestycji to druga połowa 2019 roku. Szczegóły na stronie www.domar.rzeszow.pl/obiekty-mieszkaniowe-na-sprzedaz Inwestycje realizuje Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "DOMAR" Sp. z o.o., które działa na rynku podkarpackim, w oparciu o 50-letnie doświadczenie.