TRAGEDIA w Nowej Dębie: 18-letni kierowca ŚMIERTELNIE potrącił 26-letniego rowerzystę!

2019-11-19 10:47 BL
Wypadek w Nowej Dębie
Autor: KMP Tarnobrzeg Wypadek w Nowej Dębie

Do drogowej tragedii doszło w poniedziałkowy wieczór w Nowej Dębie w powiecie tarnobrzeskim. Młody kierowca śmiertelnie potrącił tam 26-letniego rowerzystę.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 19.30 na osiedlu na ulicy Jana Pawła II w Nowej Dębie. Według wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu tego zdarzenia, 18-letni kierowca Volkswagena Passata zderzył się z rowerzystą.

Ratowaniem 26-letniego mężczyzny, który kierował jednośladem zajęli się świadkowie zdarzenia, mieszkańcy, a później przybyłe służby ratunkowe. Nawet mimo wysiłków ratowników medycznych, nie udało się go jednak uratować. Obrażenia okazały się zbyt poważne i rowerzysta zmarł na miejscu.

Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia przebadali młodego kierowcę samochodu osobowego alkomatem. Był trzeźwy. Badanie na zawartość narkotyków również wykluczyło ich obecność w organizmie.

Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny obu pojazdów i wykonali dokumentację, w tym fotograficzną. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Policjanci proszą jednak wszystkie osoby, które były świadkami tego tragicznego wypadku o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie (ul. Słowackiego 2, tel. kom. 797 908 280 albo (15) 851 33 74).