Ambulans, karetka pogotowia

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Dramat

Tragiczna śmierć 33-latka. Upadł z dachu podczas prac

2023-09-07 7:58

Do dramatycznego wypadku doszło w miejscowości Wierzawice (pow. leżajski, Podkarpackie). Nie żyje 33-letni mężczyzna, który upadł z dachu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej tragedii. Szczegóły poniżej.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek (5 września 2023) w miejscowości Wierzawice w powiecie leżajskim. Podczas wykonywania prac na dachu, spadł 33-latek. Niestety, nie udało się uratować mu życia. na miejscu pracowali policjanci.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni mężczyzna, podczas wykonywania prac na dachu budynku jednorodzinnego, z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn w pewnym momencie z niego spadł. Pomimo podjętej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować - przekazuje KPP w Leżajsku.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Zgromadzony materiał w tej sprawie pozwoli na wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Jezioro Słoneczne w Szczecinie poważnie zanieczyszczone