Tragiczna śmierć przy wycince drzewa. Ciągnik przygniótł 37-latka

i

Autor: KPP Brzozów Tragiczna śmierć przy wycince drzewa. Ciągnik przygniótł 37-latka

Straszny wypadek

Tragiczna śmierć przy wycince drzewa. Ciągnik przygniótł 37-latka

2023-07-04 19:10

Do dramatu doszło w miejscowości Górki w gminie Brzozów (Podkarpackie). 37-letni mężczyzna pracował przy wycince drzewa w lesie. Niestety, wywrócił się ciągnik rolniczy, który przygniótł traktorzystę. Mężczyzna nie przeżył.

Tragedia przy wycince drzewa. Do dramatycznego wypadku doszło we wtorek (4 lipca 2023) przed godziną 16.00 w miejscowości Górki w gminie Brzozów. Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, podczas wycinki drzewa w lesie ciągnik rolniczy wywrócił się i przygniótł 37-letniego traktorzystę.

- Na podstawie informacji od naocznego świadka policjanci ustalili, że 37-letni mężczyzna podczas pracy przy wycince drzewa w terenie leśnym, wywrócił ciągnik rolniczy, który go przygniótł. By wyciągnąć mężczyznę spod traktora do akcji wkroczyli strażacy - relacjonuje oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie młodszy aspirant Tomasz Hałka.

Pomimo udzielonej pomocy, nie udało się uratować mężczyzny.

- Jak tylko udało się dotrzeć do rannego traktorzysty, z uwagi na brak czynności życiowych podjęto akcje reanimacyjną. Pomimo tego, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Obecnie trwają czynności grupy dochodzeniowej, które pozwolą ustalić dokładny przebieg i przyczynę wypadku - informuje młodszy aspirant Tomasz Hałka.

Express Biedrzyckiej Paweł Kowal
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?