Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyje 19-latka i 31-latek

i

Autor: podkarpacka policja/zdjęcie ilustracyjne Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyje 19-latka i 31-latek

Horror na drogach

Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyje 19-latka i 31-latek

2022-09-19 7:25

Do dwóch dramatycznych wypadków doszło na podkarpackich drogach. W miejscowości Glinne w powiecie leskim 19-latka kierująca skodą wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. W Zabrniu Górnym, kierująca audi potrąciła 31-letniego pieszego, który mimo podjętej reanimacji zmarł. Okoliczności tych dwóch tragicznych wypadków są wyjaśniane.

To był tragiczny weekend na drogach Podkarpacia. Zginęła 19-latka oraz 31-latek. Do pierwszego wypadku doszło w sobotę (17.09.2022) po godz. 18.00 w miejscowości Glinne w powiecie leskim. Na miejscu pracowali policjanci.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-latka kierująca skodą octawią, jadąc w kierunku Ustrzyk Dolnych, nie dostosowała prędkości do warunków jazdy, na łuku drogi wypadła z jezdni i uderzyła w drzewo. Niestety kobieta nie przeżyła wypadku. W pojeździe jechała sama - informuje KPP Lesko.

Zobacz też: Setki fałszywych dokumentów na granicy z Ukrainą. Fałszywe stemple, prawa jazdy i nie tylko

Kolejny tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w Zabrniu Górnym w powiecie tarnobrzeskim, przed godz. 22. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 40-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego kierująca audi, na nieoświetlonym odcinku drogi, potrąciła znajdującego się na jezdni mężczyznę. Niestety, mimo podjętej reanimacji, życia 31-letniego pieszego nie udało się uratować. Kierująca audi była trzeźwa. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Sprawdź również: Radymno. Śmierć 42-latka podczas interwencji policji. Ujawniono wyniki sekcji zwłok

14. Zlot zabytkowych samochodów w Nowym Sączu
Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE