Dramat

Traktor przygniótł mężczyznę. Koszmarny wypadek na Podkarpaciu

2023-09-27 17:59

Do dramatycznego wypadku doszło w miejscowości Dydnia na Podkarpaciu. Mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym został przygnieciony do ziemi przez koła pojazdu. Jego życia nie udało się uratować.

W środę (27 września 2023) w Dydni około godz. 13:05 doszło do koszmarnego wypadku. Nie żyje 76-letni mieszkaniec Dyni, który kierował ciągnikiem rolniczym.

- Kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus z nieznanych dotychczas przyczyn zjechał z drogi wjeżdżając w ogrodzenie pobliskiej posesji w wyniku tego w nieznanych okolicznościach, 76-letni kierujący ciągnikiem, mieszkaniec Dydni, został przez koła pojazdu przygnieciony do ziemi - informuje asp. Tomasz Hałka z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Niestety pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, zabezpieczając wszelkie ślady, by wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Nocny wypadek na autostradzie A4