Wielkie otwarcie delikatesów w Galerii Rzeszów. Przyjedzie Mikołaj Rey i poprowadzi warsztaty

2021-04-30 6:30 Artykuł Sponsorowany
Wielkie otwarcie delikatesów w Galerii Rzeszów. Przyjedzie Mikołaj Rey i poprowadzi warsztaty
Autor: materiały prasowe

W okresie wakacyjnym Galeria Rzeszów zmieni operatora spożywczego na Delikatesy Szubryt. To firma z 25-letnią tradycją na rynku, pochodząca z Beskidu Sądeckiego, znana przede wszystkim z produkcji wędlin tradycyjnych, otwierająca w Galerii Rzeszów swój 105 sklep spożywczy. Otwarcie nowego sklepu w galerii będzie huczne! Zjawi się m.in. Mikołaj Rey i poprowadzi warsztaty kulinarne. Nie zabraknie też atrakcyjnych promocji.

"Tak smakuje góralska tradycja" – dumnie głosi motto firmy Szubryt, potwierdzone wpisami wyrobów na Listę Produktów Tradycyjnych oraz przyznanym godłem Teraz Polska. Taką jakość produktów gwarantuje unikalny proces technologiczny, bazujący na dokonaniach przodków, ręcznym przygotowaniu wędlin, używaniu wyłącznie naturalnych kompozycji przypraw i ziół, i wreszcie wędzeniu aromatycznym drewnem bukowym i olchowym w tradycyjnych komorach wędzarniczych. W efekcie uzyskuje się doskonałe, oryginalne wędliny tradycyjne o niepowtarzalnych walorach smakowych.

Delikatesy Szubryt. Pyszne jedzenie prosto od producenta

W Delikatesach Szubryt, oprócz świeżego mięsa, ogromnego wyboru wędlin tradycyjnych i dań gotowych dostarczanych codziennie bezpośrednio od producenta - Zakładów Mięsnych Szubryt - Klienci Galerii Rzeszów znajdą różnorodny asortyment artykułów spożywczych, kosmetycznych i chemii gospodarczej, w dużej części pochodzących od lokalnych producentów.

- Delikatesy Szubryt to unikatowy format spożywczy oparty na wysokiej jakości produktów tradycyjnych w przystępnych cenach. Galeria Rzeszów stawia na jakość i tradycję, stąd wybór marki Szubryt na nowego operatora spożywczego w naszej Galerii – mówi Sebastian Podkulski Dyrektor Zarządzający Galerią Rzeszów.

W ofercie Delikatesów nie zabraknie również doskonałego pieczywa i wypieków z Piekarni Szubryt, starannie selekcjonowanych produktów gotowych ze Spiżarni Szubryt oraz świeżych owoców i warzyw dostarczanych codzienne do Warzywniaka.

Wielkie otwarcie w Galerii Rzeszów! Przyjedzie Mikołaj Rey

Wielkie otwarcie Delikatesów Szubryt w Galerii Rzeszów planowane jest na wakacje tego roku. W programie wydarzenia znajdują się m.in.: atrakcyjne promocje cenowe, występy zespołów góralskich oraz liczne degustacje produktów. Wydarzenie uświetnią warsztaty kulinarne poprowadzone przez Mikołaja Reya – Ambasadora Marki Szubryt.

Galeria Rzeszów szykuje w najbliższych tygodniach jeszcze kilka niespodzianek dla swoich Klientów. Po szczegóły wejdź na stronę: www.galeria-rzeszow.pl.

Artykuł Sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE