Wyciągnęli z rzeki zwłoki 38-latka. Tragedia w Rzeszowie

i

Autor: podkarpacka policja Wyciągnęli z rzeki zwłoki 38-latka. Tragedia w Rzeszowie

Horror w Rzeszowie

Wyciągnęli z rzeki zwłoki 38-latka. Tragedia w Rzeszowie

2022-12-30 15:16

W piątek (30 grudnia 2022) rano w Rzeszowie w rzece na ul. Kalinowej znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało 38-letniego mieszkańca Rzeszowa znalazł mężczyzna idący do pracy. Szczegóły poniżej.

Wyciągnęli z rzeki zwłoki 38-latka. Tragedia w Rzeszowie [30 grudnia 2022]

W piątek rano (30 grudnia 2022) kilka minut po godz. 9.00, policjanci rzeszowskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że w rzece przy ul. Kalinowej zostały znalezione zwłoki mężczyzny. Jak wynika z komunikatu rzeszowskiej policji, ciało 38-letniego mieszkańca Rzeszowa, znalazł mężczyzna idący do pracy.

- Decyzją prokuratora ciało 38-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie - przekazuje KMP Rzeszów.

Na miejsce zdarzenia została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem prokuratora wyjaśni przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Rozmowa policjantki z Opatowa z potencjalnym oszustem
Sonda
Czy boisz się śmierci?