Zaginął archeolog z Rzeszowa. Gdzie jest Zbigniew?

i

Autor: podkarpacka policja Zaginął archeolog z Rzeszowa. Gdzie jest Zbigniew?

Tajemnicze zaginięcie

Zaginął archeolog z Rzeszowa. Gdzie jest Zbigniew?

2023-02-21 13:47

Zaginął pracownik rzeszowskiego biura wojewódzkiego konserwatora zabytków. Ostatnio widziany był w czwartek 16 lutego 2023 r. w Rzeszowie. Niestety, nie ma z nim kontaktu. Opublikowano apel z prośbą o pomoc.

Aktualizacja

Mężczyzna został odnaleziony.

Zaginął archeolog z Rzeszowa. Gdzie jest Zbigniew?

Podkarpacki Wojewódzki Konserwator Zabytków w Przemyślu poinformował w poniedziałek (20 lutego 2023) o zaginięciu archeologa. Zbigniew jest pracownikiem rzeszowskiej delegatury biura konserwatora. Ostatnio widziany był w czwartek (16 lutego 2023). Sprawę zgłoszono na policję.

- Osoby, które miały kontakt bądź wiedzą, gdzie może przebywać zaginiony, proszeni są o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji, każda informacja może być kluczowa. Można kontaktować się również z naszym urzędem za pośrednictwem skrzynki pocztowej na FB, adresu mailowego wkzabytkow@wuozprzemysl.pl lub telefonicznie: 16 678 59 44 - opublikowano apel w mediach społecznościowych.

Jak czytamy, mężczyzna często ubierał się w tzw. styl militarny. Zaginiony mieszkał w Rzeszowie, od połowy stycznia 2023 przebywał na zwolnieniu lekarskim, jednak w dniu, w którym miał stawić się do pracy, nie pojawił się. To zaniepokoiło pracodawcę, który zgłosił zaginięcie.

Pomnik Czynu Rewolucyjnego w Rzeszowie
Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?