Wypadek

Zderzenie autobusu, betoniarki i chłodni! Niecodzienny wypadek w Jaśle

2023-06-19 13:19

W miejscowości Jasło na Podkarpaciu doszło do zderzenia trzech pojazdów: autobusu, betoniarki i chłodni. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), ucierpiała jedna osoba. Na miejscu są utrudnienia w ruchu.

Aktualizacja

W Jaśle w poniedziałek (19 czerwca 2023) doszło do zderzenia trzech pojazdów. 

- Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący betoniarką marki Iveco zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu przez to przejście. Za nim zatrzymało się dostawcze iveco. Jako trzecia poruszała się kierująca autobusem marki Solbus, która nie zachowała bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i uderzyła w tył dostawczego iveco, które pchnięte uderzyło w betoniarkę - informuje jasielska policja.

Ucierpiał kierowca dostawczego iveco. Mężczyzna został zabrany do jasielskiego szpitala.

Zderzenie autobusu, betoniarki i chłodni! Niecodzienny wypadek w Jaśle. Utrudnienia [19.06.2023]

Do wypadku doszło w poniedziałek (19 czerwca 2023) około godz. 9:45 w Jaśle na dk 28 na odcinku Trzcinica – Warzyce. Jak wynika z informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), zderzyły się tam trzy pojazdy: autobus, betoniarka i chłodnia. Jedna osoba została ranna. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. GDDKiA przewiduje, że utrudnienia będą występować przez około 3 godziny.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Jedna osoba zginęła. Potężny pożar bloku w Warszawie
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?