Karetka pogotowia

i

Autor: ESKA INFO zdjęcie ilustracyjne

Zderzenie osobowego fiata i dwóch ciężarówek! Wypadek na DK77 w Gorzycach

2021-01-18 13:25

Do wypadku doszło w poniedziałek 18.01.2021 na DK77 w Gorzycach w pow. tarnobrzeskim. Doszło tam do zderzenia osobowego fiata i dwóch pojazdów ciężarowych. Na miejscu są utrudnienia, droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło w poniedziałek 18.01.2021 przed godz. 12, na drodze krajowej nr 77 w Gorzycach, w powiecie tarnobrzeskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 84-letni mężczyzna, kierujący fiatem punto, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z samochodem ciężarowym z naczepą. W wyniku uderzenia punto zostało zepchnięte na przeciwległy pas i zderzyło się z drugim pojazdem ciężarowym.

Kierowca fiata został przetransportowany do szpitala. Dwaj kierowcy ciężarówek w wieku 31 i 45 lat nie wymagają pomocy lekarskiej. Jka informuje policja, na miejscu są utrudnienia -   droga jest zablokowana w obu kierunkach. Utrudnienia mogą potrać do godz. 15. Policjanci wyznaczyli odjazdy od Gorzyc ul. Sandomierską, Piłsudskiego, Działkowców, Sandomierz.

Zjeżdżał na sankach. Zginął uderzając głową o ławkę