Staż w Urzędzie Pracy w Krośnie może być Twój!

i

Autor: pixabay.com Staż w Urzędzie Pracy w Krośnie może być Twój!

Zgarnij staż w Powiatowym Urzędzie Pracy w Krośnie!

2019-05-27 10:00

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie oferuje 6-miesięczny staż na stanowisku technik prac biurowych. Staż realizowany jest w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie krośnieńskim (IV)”.

Tak naprawdę każdy może ubiegać się o staż w Powiatowym Urzędzie Pracy w Krośnie, wystarczy spełnić kilka warunków. Odbycie takiego stażu to dobry początek, który pozwala zdobyć doświadczenie zawodowe, a co za tym idzie stwarza większe szanse na podjęcie wymarzonej pracy zawodowej. Więc jeśli tylko spełniacie poniższe warunki to nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować swoich sił w Powiatowym Urzędzie Pracy w Krośnie.

Co zrobić, aby zdobyć staż?

Staż skierowany jest do osób, które do tej pory nie pracowały lub nie odbywały stażu na stanowisku pracownik biurowy. Pod uwagę brane są wyłącznie osoby bezrobotne, zarejestrowane w urzędzie, które posiadają wykształcenie wyższe oraz znajomość pakietu MS Office (Word, Exel, Outlook, Power Point). Od stażysty wymaga się dokładności, zaangażowania, komunikatywności, dobrej organizacji pracy własnej oraz terminowości. W trakcie stażu bezrobotny otrzyma stypendium stażowe w wysokości 120 % zasiłku dla bezrobotnych.

To dopiero początek!

Staż to jednak nie koniec, ponieważ po jego zakończeniu pracodawca oferuje zatrudnienie na okres co najmniej trzech miesięcy z wynagrodzeniem 3380 złotych brutto miesięcznie. Więc jeśli tylko jesteś zainteresowany odbyciem stażu skontaktuj się z doradcami klienta Powiatowego Urzędu Pracy w Krośnie telefonicznie lub osobiście odwiedź urząd. Nie ma na co czekać!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków specjalnej linii budżetowej Inicjatywa na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Staż w Urzędzie Pracy w Krośnie może być Twój!

i

Autor: mat.prasowe Staż w Urzędzie Pracy w Krośnie może być Twój!

POWIATOWY URZĄD PRACY W KROŚNIE

ul. Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno tel.: 13 43- 617-19, 13 437 20 50, 13 43-616-94 fax.: 13 43-264-96
e-mail: rzks@praca.gov.pl , www.krosno.praca.gov.pl

Staż w Urzędzie Pracy w Krośnie może być Twój!

i

Autor: pixabay.com Staż w Urzędzie Pracy w Krośnie może być Twój!

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE