Zginęła, ratując ukochanego Stasia. Wielkie poruszenie. Święta Matka swojego dziecka.

i

Autor: archiwum/Facebook Zginęła, ratując ukochanego Stasia. Wielkie poruszenie. "Święta Matka swojego dziecka."

Serce pęka

Zginęła, ratując ukochanego Stasia. Wielkie poruszenie. "Święta Matka swojego dziecka."

2023-06-30 9:39

Polka zginęła w Irlandii ratując swoje dziecko. Joanna pochodząca ze Strzyżowa na Podkarpaciu gdy tylko zobaczyła, że jej synek Staś ma problemy w wodzie, natychmiast ruszyła do pomocy! Dziecko udało się uratować, natomiast 34-latkę najprawdopodobniej porwał silny prąd morski. Kobieta zmarła.

Do dramatu doszło w niedzielę (25 czerwca 2023) po południu na plaży Ballycroneen w pobliżu Cork na południowym wybrzeżu Irlandii. Informację o tragicznej śmierci Polki przekazała Polska Agencja Prasowa (PAP). Tego dnia synek Joanny, Stanisław spędzał czas w wodzie - kiedy kobieta zobaczyła, że ma problemy, natychmiast ruszyła mu na pomoc. Udało jej się dociągnąć chłopca do pobliskich skał wystających z wody, jednak sama najprawdopodobniej została porwana przez silny prąd morski.

Joanna pochodziła ze Strzyżowa w województwie podkarpackim. W Irlandii mieszkała od kilku lat razem z mężem i dwójką dzieci. Irlandzkie media podają, że 34-latka pracowała w branży turystyczno-hotelarskiej. Osierociła dwójkę dzieci. W internecie założono zbiórkę, by wesprzeć rodzinę zmarłej Joanny, jest dostępna TUTAJ.

Joanna zginęła ratując synka. Wielkie poruszenie

W mediach społecznościowych pod informacją o śmierci Joanny pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci składają kondolencje rodzinie i podziwiają wielki wyczyn 34-latki, która poświęciła swoje życie, by uratować dziecko.

"Bardzo współczuję rodzinie i bliskim znajomym" ; "Każda mama, która kocha swoje dzieci i wyczuwa zagrożenie, działa! Wyrazy współczucia dla rodziny. Spoczywaj" ; "Straszne, dla rodziny i bliskich wyrazy współczucia. Ona już odeszła a pozostali zostali i ten biedny syn, który będzie do końca życia widział matkę, która ratując go, oddała swoje życie" ;"Prawdziwa matka. Nie ma nic piękniejszego w życiu, niż miłość matki dla dziecka." ; "Prawdziwa Matka Polka. Oddała życie za dziecko. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie" ; "Święta Matka swojego dziecka." "Tragedia, która nie powinna sie wydarzyć..."

Proces kochanków odpowiedzialnych za gehennę Maksia i Lenki trwa
Sonda
Boisz się śmierci?