Bielsko-Biała: Stał na zderzaku autobusu i jechał na gapę! To nagranie jest hitem

2021-05-07 9:52
Bielsko-Biała: Pasażer na gapę jechał na zderzaku autobusu! To nagranie jest hitem [ZDJĘCIA]
Autor: Bielskie Drogi/ Facebook.com/Screen Bielsko-Biała: Pasażer na gapę jechał na zderzaku autobusu! To nagranie jest hitem [ZDJĘCIA]

Takich scen w Bielsku-Białej jeszcze nie było! Nieznany mężczyzna postanowił przejechać się miejskim autobusem na gapę. Zrobił to jednak w taki sposób, że usta same składają się do śmiechu. Pomysłowy pasażer stał na tylnej części autobusu, stojąc nogami na zderzaku, trzymając się klapy silnika. Ktoś nagrał jego wyczyn i wrzucił do sieci. Internauci pękają ze śmiechu. Mężczyzna może mieć teraz problemy. Zobaczcie całe nagranie.

Bielsko-Biała. Mężczyzna jechał autobusem stojąc na tylnym zderzaku

Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej 6 maja na ulicach Bielska-Białej. Na opublikowanym przez lokalny profil Bielskie Drogi nagraniu widać mężczyznę, który jedzie autobusem w niekonwencjonalny sposób. Stoi on bowiem na zderzaku z tyłu pojazdu, jednocześnie trzyma się za klapę silnika. Cała sytuacja wydaje się wyglądać zabawnie, ale nie jest, bowiem mogło naprawdę dojść do tragedii. Jednak gdy tylko autobus zatrzymuje się na przystanku, mężczyzna oddala się w nieznanym kierunku. Poniżej można zobaczyć nagranie z całej sytuacji. Całe nagranie możecie zobaczyć TUTAJ.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej zapowiedział, że będzie dążył do wyciągnięcia konsekwencji wobec młodego mężczyzny. - W związku z ujawnionym zdarzeniem informujemy, ze podczas jazdy tylna kamera nie jest domyślą u kierowcy, stąd na tym etapie wykluczamy, by ta sytuacja mogła mieć miejsce za wiedzą kierowcy. Zabezpieczymy monitoring i zbadamy sprawę, nie wykluczając wyciągnięcia konsekwencji prawnych wobec osoby ujawnionej na nagraniu - poinformowało bielskie MZK w komentarzy pod nagraniem.

>>> Bielsko-Biała. Strażnik miejski udusił ciężarną żonę! Nie wiedział, że ona to nagrała

Czy sprawą już zajmuje się policja? Roman Szybiak, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przyznał, że jeszcze nagrania nie widział. - Do tej pory nie wpłynęło zgłoszenie ani żadne materiały w tej sprawie - mówi w rozmowie z Super Expressem.

Uciekał z prędkością ponad 200 km/h
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE