Bytom: 16-latek porażony prądem z trakcji elektrycznej. Jego stan jest ciężki

2015-07-24 13:11
Ruda Śląska: 16-latek porażony prądem
Autor: Paweł Michalik , wikipedia.pl Ruda Śląska: 16-latek porażony prądem

16-letni chłopiec został wczoraj porażony prądem z trakcji elektrycznej. W ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Prawdopodobnie wraz z kolegami chciał ukraść złom z wagonu pociągu. 

Do nieszczęśliwego wypadku doszło  w czwartek po południu na torach kolejowych przy ulicy Wróblewskiego w Bytomiu. 16-letni chłopak został porażony prądem z trakcji elektrycznej i w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Jak ustaliła rudzka policja, kilka minut po godzinie 17 trzech nastolatków prawdopodobnie usiłowało ukraść złom z pociągu towarowego relacji Kędzierzyn-Koźle - Kraków Nowa Huta, który zatrzymał się na czerwonym świetle. Jeden chłopców został wtedy porażony prądem z trakcji elektrycznej. W stanie bezpośrednio zagrażającym życiu przewieziono go do szpitala. Teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają bytomscy śledczy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE