Chcesz sprzedawać znicze na wszystkich świętych? W Tychach musisz wylicytować miejsce

i

Autor: Shutterstock Chcesz sprzedawać znicze na wszystkich świętych? W Tychach musisz wylicytować miejsce

Skusicie się?

Chcesz sprzedawać znicze na wszystkich świętych? W Tychach musisz wylicytować miejsce

Zakład Usług Komunalnych w Tychach, administrator cmentarza komunalnego zdecydował, że każdy, kto chce handlować zniczami i wiązankami we wszystkich świętych bezpośrednio przy cmentarzu...musi przystąpić do licytacji miejsca. Trzeba też wpłacić wadium w wysokości 500 złotych.

W Tychach trzeba licytować miejsce pod handel przed cmentarzem na wszystkich świętych

Zakład Usług Komunalny w Tychach właśnie ogłosił, że aby handlować przed cmentarzem zniczami i wiązankami we wszystkich świętych, musi przystąpić do licytacji miejsca przy cmentarzu w dzielnicy Wartogłowiec. W licytacji mogą wziąć udział osoby i podmioty, które do 14 października spełnią kryteria znajdujące się w „Regulaminie przydzielania stanowisk handlowych przy Cmentarzu Komunalnym w Tychach - Wartogłowcu w okresie święta Wszystkich Świętych w 2022 roku” i złożą wymagane dokumenty. Łącznie sprzedawcy będą walczyć o 32 miejsca pod cmentarzem (od ul. Oświęcimskiej 16 i od ul. Cmentarnej 16). 

Kandydaci chcący wziąć udział w licytacji muszą wpłacić wadium w wysokości 500 zł i mogą się ubiegać jednocześnie nawet o kilka miejsc. 

Regulamin, wniosek i inne dokumenty dostępne są pod TYM LINKIEM

Sonda
Wszystkich Świętych 2022 - odwiedzisz groby bliskich?
Dzień Wszystkich Świętych na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają