Cieszyn: Dwa listy gończe i nakazy zatrzymania. 26-latek wpadł z narkotykami! Ma sporo na sumieniu

2021-06-24 13:25
Cieszyn: Dwa listy gończe i nakazy zatrzymania. 26-latek wpadł z narkotykami! Ma sporo na sumieniu
Autor: Policja Śląska Cieszyn: Dwa listy gończe i nakazy zatrzymania. 26-latek wpadł z narkotykami! Ma sporo na sumieniu

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali w Cieszynie poszukiwanego dwoma listami gończymi i dwoma nakazami doprowadzenia mieszkańca Stargardu. Przy zatrzymanym 26-latku funkcjonariusze ujawnili blisko 160 gramów marihuany. To nie wszystko! Mężczyzna ma sporo na sumieniu, więc teraz czekają go surowe konsekwencje.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali środę (22 czerwca) 26-letniego mieszkańca Stargardu. Do zatrzymania doszło w Cieszynie, gdzie policjanci kryminalni zauważyli go na ulicy Zamkowej. 26-latek nie spodziewał się, że poza granicami województwa, w którym wcześniej popełnił przestępstwa, może zostać zatrzymany przez cieszyńską policję. "Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Stargardzie dwoma listami gończymi oraz dwoma nakazami doprowadzenia. W przeszłości był karany za przestępstwa narkotykowe oraz przestępstwa przeciwko mieniu. W związku z popełnionymi wcześniej przestępstwami ma do odbycia łączną karę 5 lat pozbawienia wolności", móią policjanci. 

Tym razem również 26-latek nie miał czystego sumienia. "Policjanci w trakcie kontroli ujawnili przy nim narkotyki. Podczas przeszukania poszukiwanego oraz pojazdu policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 160 gramów marihuany", relacjonują funkcjonariusze. Mieszkaniec Stargardu, który na co dzień ukrywał się na terenie Wisły, usłyszy teraz kolejne zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Potrącenie w Myślenicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE