Koszmar na drodze

Osobówka zmiażdżona, jak puszka! Trzy osoby nie żyją! Tragedia w Boronowie

2022-12-06 8:32

Tragiczny wypadek na drodze DW 905 w Boronowie nieopodal Lublińca. Przyczepa samochodu ciężarowego z węglem uderzyła w auto osobowe, który znalazł się pod przyczepą. Niestety, w wyniku tego wypadku na miejscu zginęły trzy osoby. Droga jest całkowicie zablokowana.

Śmiertelny wypadek pod Lublińcem. Ciężarówka z węglem wjechała w samochód osobowy

We wtorek, 6 grudnia, przed godziną 6 rano doszło do tragicznego wypadku na drodze DW 905 w Boronowie - podało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach.

- Przyczepa samochodu ciężarowego z węglem uderzyła w samochód osobowy, który znalazł się pod przyczepą. Pojazdem osobowym podróżowały trzy osoby. Lekarz stwierdził ich zgon - informują służby wojewody śląskiego.

Do zdarzenia doszło w wyniku wypięcia się przyczepy w samochodzie ciężarowym, która następnie uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód osobowy.

Droga pomiędzy Boronowem a Olszyną została po wypadku zablokowana. Wyznaczono objazdy. Droga wojewódzka nr 905 przebiega w tej części woj. śląskiego równolegle do autostrady A1 na zachód od niej, łącząc miejscowości Herby i Piasek.

Do działań po porannym wypadku w Boronowie zadysponowano dziewięć jednostek straży pożarne.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany