26-latek miał marihuanę. Kara? Dozór, zakaz opuszczania kraju i 40 tysięcy poręczenia

2021-03-05 9:57 Bartosz Wojsa
26-latek miał marihuanę. Kara? Dozór, zakaz opuszczania kraju i 40 tysięcy poręczenia
Autor: Policja Śląska 26-latek miał marihuanę. Kara? Dozór, zakaz opuszczania kraju i 40 tysięcy poręczenia

Kryminalni z Częstochowy zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę o czarnorynkowej wartości 18 tysięcy złotych. Decyzją sądu mieszkaniec Częstochowy został objęty policyjnym dozorem i ma zakaz opuszczania kraju. Dodatkowo ma wpłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych tytułem poręczenia majątkowego. To nie wszystko. Szczegóły są porażające!

Policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej i pseudokibiców ustalili, że 26-letni mieszkaniec Częstochowy posiada przy sobie znaczną ilość narkotyków. - W ubiegłą sobotę zatrzymali go do kontroli drogowej. W swoim BMW przewoził znaczną ilość marihuany, wystarczającą do sporządzenia nawet 600 porcji dilerskich oraz broń pneumatyczną, która została zabezpieczona do dalszych badań - mówią policjanci z Częstochowy. Decyzją sądu, 26-latek został objęty policyjnym dozorem, ponadto ma zakaz opuszczania kraju i musi wpłacić 40 tysięcy złotych poręczenia majątkowego. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Tragiczny wypadek w kopalni Mysłowice-Wesoła. Nie żyje dwóch górników
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE