Częstochowa: To jest HIT! Tak fryzjerka ominęła obostrzenia. Zrobiła to na łonie natury

2021-04-02 10:55
Częstochowa: To jest HIT! Tak fryzjerka ominęła obostrzenia. Zrobiła to na łonie natury
Autor: Facebook.com Częstochowa: To jest HIT! Tak fryzjerka ominęła obostrzenia. Zrobiła to na łonie natury

Nie ma prawa, którego Polacy nie potrafiliby obejść. Skoro są do tego warunki, to czemu tego nie zrobić. Ostatnie dni przyniosły w pogodzie spore ocieplenie. Jedna z fryzjerek z Częstochowy postanowiła to wykorzystać i przeniosła swój zamknięty salon... na zewnątrz. Internauci uchwycili ją z klientem w parku! Zobaczcie zdjęcia.

Częstochowa. Fryzjerka obcinała klienta w parku!

Zakłady fryzjerskie zamknięte, więc trzeba sobie radzić na własną rękę. Albo samemu wziąć maszynkę i nożyczki w dłoń albo... kombinować. Z tej drugiej możliwości mogą skorzystać mieszkańcy Częstochowy. Miejscowa fryzjerka zdumiała wszystkich! Kobieta postanowiła przenieść działalność z zamkniętego zakładu fryzjerskiego do... Parku Lisiniec. Internauci od razu to zauważyli! - Hit na skalę Polski. Zamknęli zakłady fryzjerskie. Aż miło pogratulować kreatywności. Usługa PREMIUM - napisał pan Rafał z Częstochowy, który udostępnił zdjęcie na swoim profilu społecznościowym. Jak dodał, kobieta posprzątała cały bałagan po sobie, a klient poszedł umyć sobie ręce w stawie.

W komentarzach internauci gratulują przedsiębiorczej fryzjerce z Częstochowy kreatywności. - Trzeba brać przykład i ławeczki rezerwować na godziny - napisała pani Renata. - W ten sposób można wszystko przenieść do parków oraz lasów.., i ludzie może wrócą wreszcie do natury - dodał Akim. A jak Wam podobałaby się taka usługa w plenerze?

Nowe obostrzenia 27.03 - 09.04
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE