Drogowy horror na A1 na Śląsku. Straszna śmierć kobiety i mężczyzny

i

Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne Drogowy horror na A1 na Śląsku. Straszna śmierć kobiety i mężczyzny

Tragiczny wypadek

Drogowy horror na A1 na Śląsku. Straszna śmierć kobiety i mężczyzny

2022-09-17 11:55

Tragiczny wypadek na A1 na Śląsku. Dwie osoby zginęły w sobotę rano (17.09.2022 r.) na autostradzie, na wysokości miejscowości Łęg w powiecie częstochowskim. Według informacji policji, samochód, którym podróżowały, wypadł z jezdni i uderzył w element przydrożnej infrastruktury.

Śląsk: Wypadek na A1. Dwie osoby nie żyją

Tragiczne wieści z województwa śląskiego. W sobotę (17.09.2022 r.) doszło do śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Łęg (powiat częstochowski). Informacje przekazaną przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, potwierdził w rozmowie z Polską Agencją Prasową dyżurny częstochowskiej policji. Rzeczniczka KMP w Częstochowie podkomisarz Sabina Chyra-Giereś sprecyzowała w rozmowie z PAP, że do wypadku doszło na jezdni w kierunku Częstochowy. - Z niewyjaśnionych przyczyn kierujący fordem zjechał z drogi - przekazała funkcjonariuszka.

Czytaj też: Kierowca z Gliwic "zdobył" 31 punktów w dwie minuty! Policja pokazuje nagranie

- Samochód przejechał poza drogą spory kawałek, a po chwili uderzył w element drogowej infrastruktury, prawdopodobnie w słup. Tego jeszcze nie wiemy na pewno. Na miejscu zginął kierujący fordem, nie udało się także uratować życia pasażerki - dodała policjantka z Częstochowy, cytowana przez PAP.

Według policji, droga w miejscu wypadku jest przejezdna. Utrudnienia dla kierowców mogą pojawić się podczas usuwania zniszczonego w wypadku samochodu. Rodzinom i bliskim zmarłych składamy wyrazy współczucia. Do wszystkich uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność i maksymalne skupienie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Wrocław. Śmiertelny wypadek na Sobieskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany