Gliwice: Zboczeniec masturbuje się przy dzieciach. Ostra reakcja policji! Trwa obława

2020-09-08 13:12
Gliwice: Zboczeniec masturbuje się przy dzieciach. Ostra reakcja policji! Trwa obława
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Gliwic szykują zasadzkę na zboczeńca, który miał masturbować się w pobliżu szkół i placów zabaw. O sprawie napisaliśmy na łamach "Super Expressu" już w poniedziałek (7 września), a dzień po naszej publikacji policja zajęła stanowisko. Trwa obława!

Dzień po publikacji "Super Expressu" policja w Gliwicach ogłosiła, że otrzymała informacje od zaniepokojonych mieszkańców miasta, a dokładniej – dzielnicy Brzezinka, o podejrzanie zachowującym się mężczyźnie w maseczce na twarzy, który przebywał w okolicy placu zabaw i mógł obnażać lub próbował obnażać się przed dziećmi. Zaniepokojeni rodzice wskazywali, że masturbował się przy dzieciach. - Mężczyzna, którego rysopis przekazywano, może mieć 50-60 lat, jest szczupłej budowy ciała. Był w krótkich zielonych spodenkach w kratkę oraz koszulkę w charakterystyczne palemki. Spłoszony, uciekał na rowerze. Widywano go trzykrotnie w rejonie placu zabaw - relacjonują gliwiccy funkcjonariusze. 

Mundurowi podają, że odnotowano także jedną sytuację na początku września, kiedy ekshibicjonista obnażył się przed dorosłą kobietą po wyjściu z autobusu komunikacji miejskiej. - Sprawą zajmują się policjanci z IV komisariatu oraz kryminalni z gliwickiej komendy. Policjanci traktują sprawę priorytetowo, prowadzą czynności śledcze. Przy okazji apelują też do osób, które widziały podejrzanie zachowującego się mężczyznę, o kontakt z dzielnicowym z Brzezinki. Każda informacja jest cenna - mówią funkcjonariusze. 

"Przypominamy: zawsze, gdy widzimy podejrzanie zachowujących się ludzi, coś nas niepokoi, bezzwłocznie powiadamiajmy policję", apelują. 

Mieszkają od lipca bez bieżącej wody
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE