Jacek Silski odsłania nagi tors na hucznym weselu i kusi fanów. "Tylko pozazdrościć!"

2021-07-12 12:56
Jacek Silski odsłania nagi tors na hucznym weselu i kusi fanów. Tylko pozazdrościć!
Autor: Facebook; Jacek Silski Jacek Silski odsłania nagi tors na hucznym weselu i kusi fanów. "Tylko pozazdrościć!"

Jacek Silski, śląski słowik, podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciami z hucznego wesela. Piosenkarz rozpiął koszulę i odsłonił część nagiego torsu, czym zachwycił wielu fanów. "Tylko pozazdrościć", pisali niektórzy w komentarzach. Inni z kolei prosili Silskiego, by wystąpił również na ich weselu. Zabawa musiała być doskonała. Poniżej zobaczycie zdjęcia.

Jacek Silski, piosenkarz uwielbiany zwłaszcza w województwie śląskim, w sobotę, 10 lipca, wrzucił do swoich mediów społecznościowych zdjęcia z hucznego wesela, w którym brał udział. "Na wczorajszym weselu wybrzmiało m.in. Amigos para siempre. Tej przyjaźni i miłości życzymy parze młodej", napisał na Facebooku śląski słowik. Artysta prezentował się wyśmienicie: odsłonił nawet część nagiego torsu, czym zachwycił fanów. "To jeszcze mój musi się odbyć z twoim udziałem koniecznie", prosili fani. "Tylko pozazdrościć", komentowali kolejni. Poniżej zobaczycie zdjęcia!

Kim jest Jacek Silski? Śląski słowik zachwyca fanów

Jacek Silski pochodzi z Bytomia, nazywany jest królem śląskich szlagierów, a jego popularność można porównać w branży do rozpoznawalności nawet Teresy Werner. Wokalista śpiewa od najmłodszych lat, wydał 9 płyt, z czego 5 to jego autorskie dzieła, a 4 to przeboje Julio Iglesiasa oraz innych artystów latino. On sam często przez fanów nazywany jest ich polskim odpowiednikiem. Jacek Silski występował na scenach całego świata, między innymi w towarzystwie takich gwiazd jak Abba, Maryla Rodowicz czy Krzysztof Krawczyk. Ze względu na swoje pochodzenie i głos nazywany jest Śląskim Słowikiem.

Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE