Umówił się na randkę, został pobity

i

Autor: policja

Mężczyzna przeżył rozczarowanie

Jaworzno. Policja zatrzymała dwie osoby w sprawie rozboju

2023-01-02 15:56

Mieszkaniec Jaworzna na długo zapamięta tę randkę. Mężczyzna poznał w sieci 32-letnią kobietę. Od początku dążyła do spotkania, co po jakimś czasie stało się faktem. Jednak to nie jest początek romantycznej historii, ale dramatu, jaki spotkał 42-latka. Zamiast upojnych chwil był ból!

Jaworzno. Policja zatrzymała dwie osoby. Rozbój z randką w tle

Albowiem okazało się, że 32-latka z Jaworzna to zwykła oszustka! Gdy spotkali się 28 grudnia, kobieta zaciągnęła niczego nieświadomego 42-latka do auta i tam rozpoczął się koszmar! - Po kilku minutach rozmowy do samochodu w którym siedzieli podszedł mężczyzna i dotkliwie pobił 42-latka, kradnąc mu telefon oraz zegarek. Po całym zdarzeniu para uciekła w nieznanym kierunku - opisują stróże prawa z Jaworzna. Pokrzywdzony szybko powiadomił policję o całym zajściu. Wkrótce mundurowi rozpoczęli poszukiwania. Bardzo szybko znaleźli sprawców.

- Dzięki uzyskanym informacjom, policjanci szybko ustalili tożsamość przestępczego duetu. Gdy kryminalni zapukali do drzwi ich mieszkania, para była kompletnie zaskoczona. Podczas przeszukania odnaleziono również skradzione mienie, którego wartość została wyceniona na ponad siedem i pół tysiąca złotych. 42-latek i 33-latka trafili do policyjnej celi - opisują mundurowi.

Zatrzymanym przedstawiono zarzuty rozboju. Sąd uwzględnił wniosek śledczych i wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu, natomiast kobieta została objęta policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo może grozić im kara nawet do 12 lat więzienia.

Sonda
Czy kary za rozbój powinny być bardziej surowe?
Kraków. Sprawcy brutalnego rozboju w rękach policji. Rozpoznał ich czytelnik mediów

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają