Katastrofa helikoptera w Pszczynie. Straszliwa śmierć dwóch osób! Kim są ofiary? Kto leciał helikopterem?

2021-02-23 7:18 bw
Katastrofa helikoptera w Pszczynie. Straszliwa śmierć dwóch osób! Kim są ofiary?
Autor: Policja.pl / Zdjęcie ilustracyjne Katastrofa helikoptera w Pszczynie. Straszliwa śmierć dwóch osób! Kim są ofiary?

W nocy z poniedziałku na wtorek (22-23 lutego) doszło do katastrofy helikoptera w Pszczynie. Dwie osoby zginęły w maszynie, która rozbiła się w trudno dostępnym kompleksie leśnym. Już wiadomo, że helikopter należał do osoby prywatnej. Kim są ofiary? Oto najnowsze ustalenia.

Katastrofa helikoptera w Pszczynie. Kim są ofiary?

Do katastrofy helikoptera w Pszczynie doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (22-23 lutego 2021 roku). Maszyna rozbiła się w trudno dostępnym kompleksie leśnym, więc służby mieli początkowo problem z dotarciem do wraku. Na miejscu okazało się, że helikopterem podróżowały cztery osoby: dwie z nich zostały ranne, ale samodzielnie wydostały się z maszyny, a dwie pozostałe - niestety - zginęły. Kim są ofiary? Trwa ustalanie ich tożsamości, nieznany jest też wiek i płeć ofiar. Na razie wiadomo natomiast, że helikopter należał do osoby prywatnej - jak podaje lokalny portal Pless.pl, to maszyna typu Bell 429. Gdy tylko pojawi się więcej informacji w tej sprawie, będziemy Państwa informować. 

Wstrząsający finał osiemnastki! Nie żyje 17 latek!